Головна » Дізнатися більше

Дізнатися більше

       

 Ласкаво просимо до Slab.ua!

Ми надамо вам інструкції, натхнення та багато іншого про застосування епоксидної смоли в ремонтних роботах, влаштуванні стільниць, ювелірній справі, живописі та малюванні. Незалежно від того, чи ви тільки почали займатися творчістю, чи вже здобули досвід – у нас ви завжди знайдете нові творчі теми.
При затвердінні спочатку рідка смола для лиття перетворюється в дуже твердий матеріал після зазначеного часу затвердіння. Тож не так просто шліфувати поверхні готової, висушеної заготовки. Через твердість смоли використовуваний наждачний папір може дуже швидко тьмяніти. Загалом структура наждачного паперу досить сильно страждає від впливу смоли, тому її доводиться часто чистити або швидко замінювати. Для меншої витрати матеріалу шліфувального паперу ми рекомендуємо мокре шліфування поверхонь з епоксидної смоли.

Дилерська знижка.

ТОВ “Епоксі Україна” формує дилерську мережу та надає знижку своїм постійним представникам або посередникам по збуту, в тому числі й іноземним. Дилер – це юридична особа, яка має офіційне право на реалізацію продукції «Постачальника» на умовах, передбачених Договором. Виписка з договору: “2.1. Якщо загальна сума поставки від 15000 грн. до 25000 грн. (без ПДВ) – застосовується дилерська знижка першого етапу – 10%. Якщо загальна сума поставки перевищує 25000 грн. (без ПДВ) – виникає дилерська знижка другого етапу – 15% – сума, на яку зменшується ціна. Дилерська знижка третього етапу – 20%, залежить від асортименту поставки або якщо загальна сума поставки перевищує 60000 грн. (без ПДВ) та узгоджується шляхом додаткових переговорів та письмових домовленостей.”

Переваги співпраці з нами.

Економія: ми прямі постачальники, тому наші ціни на епоксидну смолу на порядок нижче, ніж на інших сайтах. На даному сайті в розділі СЕРТИФІКАТИ є супровідна документація до наших товарів, а також ВИСНОВОК СЕС УКРАЇНИ на компаунди – “Гігієнічний Висновок”.

Може помутніти та з’явитися осад!

При тривалому зберіганні смола (компонент “1”) може помутніти та з’явитися осад (тимчасове явище), але при прогріванні прозорість відновлюється. Прогріти можна двома способами: перший – опустити закриту ємність зі смолою (компонент “1”) в гарячу воду (50-60 ºС) на 30 хвилин; другий – направити струмінь гарячого повітря з тепловентилятора на ємність зі смолою (компонент “1”) також на 30 хвилин з обох сторін каністри. Після прогріву – збовтати ємність, після чого прозорість відновлюється. Докладніше в розділі гарантія.


Біжутерія з епоксидної смоли своїми руками

Оптично прозорі (ювелірні) епоксидні компаунди в останні кілька років отримали широке поширення в біжутерії, виробництві сувенірів, оригінальних стільниць, ручок ножів і т.д. Їм присвячено багато публікацій, зокрема, в яких детально обговорюється, який чудовий матеріал з’явився в руках майстрів і його потенційні можливості. Прозора як лід епоксидна смола, може використовуватися як об’ємне глянсове покриття (з ефектом «лінзи»), при заливці в форму приймати будь-який заданий вид, прекрасно забарвлюється, гнеться в певних умовах.

    
А скільки всякого різного можна в ньому помістити: висушені квіти, листочки, комахи, бісер, камінчики, гліттер, логотипи і фірмові знаки, годинникові механізми, фігурки та ін. Кілька десятків фото і відео, майстер класів навчать всім технологічним тонкощам.

Теми, які можуть вас зацікавити:

 

Перейти до фільтру вибору СМОЛИ