Головна » Полімербетон

Полімербетон

Застосування традиційного бетону, виготовленого із цементу, обмежене. А полімерне сполучне, що визначає такі властивості виробів з полімербетону як, наприклад, хімостійкість та вібростійкість, дозволяють застосовувати полімербетон та конструкції з полімербетону там, де звичайний бетон буде руйнуватися.


Полімербетон (ливарний камінь, полімерцемент, бетонополімер, пластобетон) був винайдений в Америці як більш міцна та довговічна альтернатива звичайному бетону. Цей передовий технічний матеріал використовується у багатьох галузях промисловості, але найпоширеніший у будівельній сфері.

Виготовляється полімербетон наступним чином: зі сполучною (епоксидним компаундом) поєднується пісок, вапняк, тальк, подрібнені відходи виробництва композиційних матеріалів, наприклад, склопластиків і т.д. Грубодисперсні наповнювачі в полімербетоні – щебінь розміром до 50 мм та пісок з розміром зерен до 5 мм. З метою зниження витрати сполучного і вартості виробів, а також для регулювання їх властивостей в полімербетон вводять дрібнодисперсний наповнювач з розміром частинок менше 0,15 мм (баритова, кварцова, андезитова мука, Аеросіл та ін.). До складу полімербетону можуть входити також барвники тощо.

Пропорція змішування

Пропорція компаунду та сухого наповнювача залежить від мети робіт (міцності з’єднання та фракції наповнювача). Варіюється в діапазоні:  1кг компаунду + (8-12) кг наповнювача.

За високого ступеня наповнення (70 – 80 %) виходять недорогі вироби з високими фізико-механічними характеристиками. Наповнювач, такий як пісок, надає виробам довговічність, стійкість до навантажень, що стирають, але сильно підвищує їх масу. При виробництві таких виробів необхідно вибирати епоксидну смолу зі зниженою в’язкістю. Параметри виробництва повинні бути такими, щоб наповнювач був рівномірно розподілений за обсягом виробу, не осаджувався внаслідок різниці густин наповнювача та смоли. Також необхідна дегазація суміші для запобігання утворенню порожнин усередині виробу, які можуть призвести до зниження міцності. Недоліком виробів з полімербетону є неестетичний зовнішній вигляд, це унеможливлює використання цих виробів як декоративні елементи при оформленні приміщень і т.д.

 

Полімерний бетон застосовується в різних галузях, є основою для виготовлення різних видів виробів:


Заливання

Виконуйте роботи, дотримуючись послідовності:


Застосування полімербетону:

  1. Облицювальні панелі
  2. Фундаменти під промислове обладнання
  3. Шумопоглинаючі конструкції
  4. Причальні кромки та хвилерізи
  5. Місткості для води
  6. Дренажні конструкції
  7. Дорожні бордюри та огорожі
  8. Залізничні шпали
  9. Сходи
  10. Реставрація та захист існуючих бетонних конструкцій
  11. Ємності та резервуари для хімічно активних речовин
  12. Дренажні каналізації хімічних підприємств.

   Компанія “Епоксі Україна” пропонує міцний та надійний будматеріал, який можна застосовувати для будівництва будь-яких конструкцій. Звертайтеся до наших спеціалістів, і ми забезпечимо Вас необхідним обсягом матеріалу швидко та за вигідною ціною. Докладніше про те, де ще застосовується полімербетон, та про умови надання знижок дізнавайтесь при безкоштовному консультуванні. Телефонуйте нам вже сьогодні для оформлення замовлення!


   Полімербетони – сумішова композиція, до складу якої входить мінеральний баласт або наповнювач, епоксидна смола, затверджувач, стабілізатор та адгезив, без використання цементу та води.