Головна » Товари » Смола » HOBBY-019 » Смола епокисидна КЕ «Hobby-019» вага 0,655 кг

Смола епокисидна КЕ «Hobby-019» вага 0,655 кг

497 грн.

Комплект надшвидкого твердіння, для тонких шарів (0-2 мм)!
Характеристика: у складі КЕ «Hobby-019» компонент “1” – низькомолекулярна рідка епоксидна смола, модіфікована тріфункційним реактивним пластіфікатором; компонент “2” – реактивний затверджувач – модіфікований поліамін.

Категорія:

Зберігання: зберігається в оригінальних закритих контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення.
Призначення: композиція надшвидкого твердіння, застосовується для тонких покриттів як фінішний прозорий шар товщиною до 2мм в меблевій промисловості: а саме для виготовлення шпаклівки; при лакуванні сухої деревини; просочення склотканини; при виготовленні сувенірної продукції, її ламінації; в рукоділлі та хоббі; для полімеррозчинів, виготовлення мікарти, ремонті яхт.
Властивості продукту: КЕ «Hobby-019» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Hobby-019» здатний твердіти при температурі від +5°С до +40°С.

Будь ласка, читайте статтю “Затверджувач та епоксидні смоли – інструкції. Як працювати?” Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм. Товстими шарами даний комплект (композиція) не заливається – може закипіти, деформуватися. Вихід – заливати шарами по 1-2 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (31:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 31 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 2 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 10 секунд. Час життєздатності – 5 хвилин при температурі від +15°С до +20°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми намагаємося їх видалити направляючи струмінь гарячого повітря або розпилюючи КОРЕКТОР “Anti Bubble” над поверхнею пролитої композиції. Важливо не перегріти поверхню, тому що миттєво прискорюється реакція твердіння, а це може привести до кипіння та деформації, поверхневих дефектів. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в майстерні. Бажана оптимальна вологість 20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання. У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного затвердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною). Після 2-денного періоду – основний набір міцності, після 7 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! А для заливання товcтими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-431», КЕ «Slab-421» та КЕ «Slab-621».

Критерії

Ціна-якість

Ступінь прозорості

Умовно-прозора

Навколишня температура

Від +15°С

Сфера застосування

Для грунтовки, Для ремонту, Для шпаклівки

Термін твердіння

6 годин

Ступінь твердості

Тверда

Товщина заливки

0-5 мм

Вам також може сподобатися…