Головна » Товари » Смола » HOBBY-221 Paint » Епоксидна емаль «Hobby 221-Paint»

Епоксидна емаль «Hobby 221-Paint»

399 грн.

Епоксидні фарби (іноді їх називають епоксидні емалі)  призначені для влаштування кольорових захисно-декоративних епоксидних покриттів бетонних підлог і інших поверхонь (стіни, металеві конструкції, деревяні вироби і т.д.).

Категорія:

Фарби епоксидні – це декоративні покриття по бетону на основі епоксидного компаунда (смола + затверджувач), за бажанням запечатуються водорозчинним поліуретановим лаком. Полімерний шар наноситься методом фарбування (валіком). Витримує тиск 850 кг/см2. Відрізняється підвищеною хімстійкістью, зносостійкістю, адгезію до основи. Покриття підходить для інтер’єрів в стилі хай-тек, добре поєднується з пластиковими, металевими, скляними поверхнями. Покриття здатне витримувати значні механічні навантаження. Переваги: ​​грунтовка та емаль –  на одній епоксидній основі, що гарантує адгезію між собою.

Епоксидних фарба КЕ «Hobby 221-Paint» – кольорова двокомпонентна епоксидна емаль складається з компонентів 1 (кольорова основа) і 2 (затверджувач). Суттєва перевага епоксидних емалей и епоксидних фарб перед поліуретановими – це мінімальній запах при проведенні робіт.

Наші фахівці, з досвідом не менше 20 років роботи в цій галузі, нададуть професійну допомогу у вирішенні Ваших завдань пов’язаних з виконанням робіт з нанесення полімерних покриттів. Для обробки поверхні і додання їй гладкості обов’язково потрібна епоксидна грунтовка глибокого просочення КЕ «Slab-521».

Ступінь прозорості

З наповнювачем і пігментом

Сфера застосування

Для ремонту, Для фарбування

Термін твердіння

Добу

Ступінь твердості

Середньої твердості