Головна » Товари » Смола » HOBBY-221 » Смола епоксидна КЕ "Hobby-221" - 14,6 кг

Смола епоксидна КЕ “Hobby-221” – 14,6 кг

7 900 грн.

Затверджувач жовтого кольору! Основний тонкий (від 1 мм – до 1 см) шар, як грунтовка або лакове покриття. Стан виробу – середньої твердості, не крихкий. Реакція з помірним виділенням тепла! На поверхні виробу відсутні дефекти. Ймовірність пухирців в середині виробу. Призначення: застосовується для покриттів як основний відносно-прозорий шар при влаштуванні наливних підлог, знепилення бетонної підлоги, при лакуванні сухої деревини; просочення склотканини; для полімеррозчинів, виготовлення фарб.

Категорії: ,

Характеристика Комплекту:
у складі КЕ «Hobby-221»: компонент “1” – низькомолекулярна епоксидна смола, модифікована монофункційним хімічно-активним пластифікатором; компонент “2” – модифікований аддуктивного типу аміновий затверджувач жовтого кольору.
Зберігання: зберігається в оригінальних закритих контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення.
Призначення: застосовується для покриттів як основний шар товщиною до 10 мм в меблевій промисловості: а саме при знепиленні бетонних підлог; лакуванні сухої деревини; просочення склотканини; для наливних підлог та виготовленні фарби.
Властивості продукту: КЕ «Hobby-221» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Hobby-221» здатний твердіти при температурі від +20°С до +40°С.

 

 

 

 

 

 

 

                                                Використання комплекту в якості грунтовки для знепилення:
Витрати: орієнтовно 0,25 кг на 1 м кв за одне нанесення. Бажано наносити у два шари, тоді витрати збільшуються орієнтовно до 0,45 кг на 1 м кв ( за умов додавання розчинника). Застосування: компонент «1» і компонент «2» змішують в необхідній пропорції (46:100) механічним змішувачем протягом 2-4 хвилин. Далі розріджується нежирним розчинником (марки ацетон). Тобто після повторного перемішування (1-2 хв.) з додаванням 10-20% розчинника матеріал готовий до нанесення. Час життя готової суміші складає максимум 30 хв., відповідно наносити (працювати) без зволікання, так як замішаний матеріал в ємності може почати грітися і кипіти. Бетонна поверхня (або інше) при нанесенні має бути сухою, та гідроізольованою. Наноситься хутряним валиком до насичення. Протягом періоду висихання (24 години) на поверхню не допускати попадання вологи та інших забруднень механічного або хімічного типу. На наступний день повторити подібне нанесення (витрата матеріалу менше – 0,2 кг/м кв ).

Будь ласка, читайте статтю “Затверджувач та епоксидні смоли – інструкції. Як працювати?”   Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм. Товстими шарами даний комплект (композиція)  не заливається  – може закипіти, деформуватися. Вихід –  заливати шарами по 5-10 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (46:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 46

гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 2-3 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини. Час життєздатності – 15 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня
велика кількість пухирців повітря. Ми намагаємося їх видалити направляючи струмінь гарячого повітря або розпилюючи КОРЕКТОР “Anti Bubble” над поверхнею пролитої композиції. Важливо не перегріти поверхню, тому що миттєво прискорюється реакція твердіння, а це може привести до кипіння та деформації, поверхневих дефектів. Але це не в повній мірі допомагає, тому потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість  20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання. У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного затвердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною). Після однієї доби полімеризації виріб має початковий стан твердості, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! Для заливання товcтими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-431», КЕ «Slab-421» та середніми КЕ «Slab-621».

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів.

Торгова марка

HOBBY

Тип синтетичної смоли

Термоактивная

Вид синтетичної смоли

Епоксидна

Навколишня температура

Від +20°С

Час желатинізації, не менше

1 година

Сфера застосування

Для лакування, Для наливної підлоги, Для ремонту, Для склеювання, Для фарбування

Вага

7,3 кг

Упаковка

Пластикова банка

Гарантійний термін

12 місяців

Країна виробник

Україна

Ступінь прозорості

З жовтизною

Критерії

Старт ціни

Термін твердіння

Добу

Ступінь твердості

Середньої твердості

Вам також може сподобатися…