Головна » Товари » Смола » HOBBY-321 » Смола епоксидна КЕ "Hobby-321" вага 0,75 кг
10 %
OFF
Ends in 1717189199

Смола епоксидна КЕ “Hobby-321” вага 0,75 кг

531 грн.

Затверджувач рожевого кольору! Фінішний тонкий (від 0 мм до 5 мм, локально – до 10 мм) шар, як грунтовка або лакове покриття з надзвичайною дзеркальною поверхнею. Стан виробу – середньої твердості, не крихкий. Реакція з помірним виділенням тепла! На поверхні виробу відсутні дефекти. Ймовірність пухирців в середині виробу. Допускається робота в екстремальних умовах (вологе приміщення, низька температура від +5ºС і вище).

Категорії: ,

Характеристика Комплекту: у складі КЕ «Hobby-321»: компонент “1” – низькомолекулярна епоксидна смола, модифікована монофункційним хімічно-активним пластифікатором; компонент “2” – модифікований аміновий затверджувач на основі циклоаліфатичного поліаміну рожевого кольору.
Зберігання: зберігається в оригінальних закритих контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності орієнтовний: 12 місяців з дати виготовлення (точніше на https://slab.ua/garantiya/).
Призначення: застосовується для покриттів як фінішний шар товщиною до 5 мм (локально – до 10 мм) в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ»; при лакуванні сухої деревини; просочення склотканини; для наливних підлог та виготовленні фарби.
Властивості продукту: КЕ «Hobby-321» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Hobby-321» здатний твердіти при температурі від +5°С до +40°С.

часы из эпоксидной смолы КЕ «Hobby-321» Смола епоксидна КЕ "Hobby-321" - 0,75 кг, фото 4

Будь ласка, читайте статтю “Затверджувач та епоксидні смоли – інструкції. Як працювати?”   Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм.

Товстими шарами даний комплект (композиція)  не заливається  – може закипіти, деформуватися. Вихід –  заливати шарами по 1-5 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме 50:100, де 100 гр – це компонент “1”, а 50 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 2-3 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини.

Час життєздатності – 15 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня
велика кількість пухирців повітря. Ми намагаємося їх видалити направляючи струмінь гарячого повітря або розпилюючи КОРЕКТОР “Anti Bubble” над поверхнею пролитої композиції. Важливо не перегріти поверхню, тому що миттєво прискорюється реакція твердіння, а це може привести до кипіння та деформації, поверхневих дефектів. Але це не в повній мірі допомагає, тому потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор.

Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість  20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок.

Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання. У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії.

Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного затвердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною).

Після однієї доби полімеризації виріб має початковий стан твердості, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! Для заливання товcтими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-701», КЕ «Slab-421» та середніми КЕ «Slab-621».

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів.

Вага 1 кг
Розміри 10 × 8 × 18 см
Торгова марка

HOBBY

Тип синтетичної смоли

Термоактивная

Вид синтетичної смоли

Епоксидна

Навколишня температура

Від +5°С

Час желатинізації, не менше

1 година

Сфера застосування

Для грунтовки, Для картин, Для лакування, Для ремонту, Для склеювання, Для стільниць, Для сувенірної продукції, Для фарбування

Товщина заливки

0-5 мм

Вага

0,750 кг

Упаковка

Пластикова банка

Гарантійний термін

12 місяців

Країна виробник

Україна

Ступінь прозорості

З жовтизною

Критерії

Ціна-якість

Термін твердіння

20 годин

Ступінь твердості

Середньої твердості

Вам також може сподобатися…