Головна » Товари » Смола » Hobby-711 » Епоксидна смола КЕ «Hobby-711» для малювання картин 0,375 кг

Епоксидна смола КЕ «Hobby-711» для малювання картин 0,375 кг

357 грн.

Для малювання за технікою Resin Art підійде тільки художня епоксидна смола КЕ «Hobby-711». З цим матеріалом працювати просто і можна використовувати в різних напрямках. Термін полімеризації – дві доби, потім набір міцності близько тижня.
Комплект КЕ «Hobby-711» – (в т.ч. упаковка для відправки Поштою), вага 0,375 кг. У комплекті затверджувач спеціально підібраний для отримання найкращого результату при художньому застосуванні- при додаванні білого пігменту – компаунд залишається білим, на відміну від звичайних епоксидних смол, які з часом жовтіють. Ідеальна прозорість!

Категорія:

Властивості епоксидної смоли – прозорість, здатність застигати, не даючи усадки допомагають зробити шедевральні речі навіть новачкові. Важливо знати, що звичайна епоксидка, що застосовується для побутових цілей не годиться для малювання.
Техніка створення картин епоксидною смолою в усьому світі знайшла популярність під назвою resin art. Такий шлях в розвитку образотворчого мистецтва бере свій початок на австралійському материку. Звідти майстерність використання епоксидної смоли в якості матеріалу для написання абстрактних полотнищ поширилося по всьому світу. Долучитися до тренду і спробувати створити шедевр з епоксидної смоли своїми руками може кожен – варто обов’язково спробувати.

Призначення: застосовується для покриттів як прозорий фінішний шар товщиною до 10 мм (локально – більше) в рукоділлі, хобі, при заливці картин, при влаштуванні стільниць.

Змішування смоли і затверджувача.

Смола і затверджувач змішуються строго в зазначених пропорціях за вагою, а саме 100: 50, де 100 грам компонент “1” і 50 грам компонент “2”. Змішування необхідно проводити дуже ретельно, до отримання абсолютно однорідної маси, наприклад, в пластиковому стаканчику. Після змішування необхідно почекати кілька хвилин. По можливості, вакуумувати суміш для повного видалення бульбашок, які утворилися при змішуванні. Час життя при 25 ° C – 1 година. Час затвердіння при 23 °C – від 36 годин до 48 годин (в залежності від товщини шару і температури в приміщенні). Твердість виробу- 76D Shore.

ПЕРЕВАГИ
1 Висока прозорість
2 Затвердження при звичайній температурі
3 Довгий час життя
4 Можливість фарбування в різні кольори при збереженні прозорості
5 Підходить для домашнього використання
6 Мінімальна усадка при затвердінні
7 Білий колір лишається білим, а не кремовим.
Щоб отримати задоволення від роботи, важливо придбати якісний матеріал. На жаль, на ринку України, смола для творчості може зустрітися неналежної якості і може залишати розводи, змінювати колір, мати недоліки по поверхні виробу (зморшки, білясту плівку, липкість). Тому в роботі повинна використовуватися якісна епоксидна смола для малювання купити її краще в нашому надійному магазині. У магазині Компанії «Епоксі Україна» реалізується якісна продукція торгових марок “Slab” і “Hobby”, яка виготовляється тільки з високоякісних матеріалів і компонентів і відповідає всім європейським стандартам.
Цінуючи своєю репутацією, наш магазин продає тільки екологічний, сертифікований товар, виконаний відповідно до ТУ У 20.5-42072402-001: 2019. Техніка малювання смолою не тільки сучасна, вона допомагає зняти напругу, розвивати творчі здібності, а затребуваність виробів ручної роботи з епоксидної смоли може стати ідеєю для прибуткового бізнесу.
Правильно дегазують змішану систему протягом приблизно 30 хвилин, а потім лийте її в підготовлену форму або посудину. Якщо використовується посудина або матриця, яка не перебуває з силікону, необхідно використовувати внутрішній роздільник. Більш висока температура зменшує час затвердіння. Наприклад, час затвердіння при 50 ° C становить близько 24 годин. Загалом, технологічність і час гелеутворення залежать від обсягу використовуваної системи лиття (чим більше кількість ливарної системи, тим коротше час життя і час гелеутворення).
Малювання Resin Art добре тим, що оволодіти ним може кожна людина. Без будь – яких навичок, можна створювати дивовижні картини, для цього буде потрібно всього лише набір для малювання смолою.

Ступінь прозорості

Прозора

Критерії

Преміум сегмент

Навколишня температура

Від +23°С

Сфера застосування

Для картин

Термін твердіння

Дві доби

Ступінь твердості

Середньої твердості

Товщина заливки

0-10 мм

Вам також може сподобатися…