Головна » Товари » Смола » SLAB-421 » Смола епоксидна КЕ "Slab-421" вага 12,8 кг

Смола епоксидна КЕ “Slab-421” вага 12,8 кг

4 975 грн.

У складі комплекту прозорий затверджувач! Використовується як основний шар, для товстих виробів (від 2 мм – до 4 см). Відносно-пластичний первісний стан виробу, не крихкий. Реакція супроводжується практично без виділення тепла! Завдяки тривалому періоду твердіння – відсутні будь-які дефекти, а саме пухирці. Здатний твердіти при температурі від +23°С. Порада: приділити увагу на ретельне перемішування компонентів.

Інструкції

Категорія:

Характеристика продукту: у складі КЕ «Slab-421» компонент «1» – низькомолекулярна епоксидна смола,
модифікована монофункційним хімічно-активним пластифікатором та компонент “2” – заверджувач на основі суміші простих поліамінів.

Призначення: застосовується як основний прозорий шар товщиною до 4 см (локально – більше) в меблевій промисловості, а саме при влаштуванні стільниць – «СЛЕБІВ» (СТОЛИ З ЦІННИХ СОРТІВ ДЕРЕВИНИ, АВТОРСЬКІ МЕБЛІ РУЧНОЇ РОБОТИ) або інших відносно-об’ємних виробів. Властивості продукту: КЕ «Slab-421» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками.

Пропорція змішування вказана на тарі компонентів, а саме: (28:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 28 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 5-10 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 2 хвилин. Час життєздатності – 90 хвилин при температурі від +23°С до +28°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря,тому потрібні технічні засоби для роботи з компаундами, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Але реакція твердіння відбувається повільно – інколи декілька діб, тому пухирці мають можливість зникнути самостійно.Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість 20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання. У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного твердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною). Після 3 діб полімеризації виріб має ще пластичний стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом та витримки в умовах кімнатної температури (23-28ºС)! Для заливання тонкими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-660, КЕ «Slab-521», КЕ «Hobby-321», ювелірний компаунд КЕ «Slab-619» та надшвидкий КЕ «Hobby-019″.

Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм.

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів.

На замітку! Зручно перемішувати епоксидку спеціальної мішалкою, але робити це потрібно виключно на малих обертах, інакше склад насититься бульбашками повітря.

Ступінь прозорості

Умовно-прозора

Критерії

Старт ціни

Навколишня температура

Від +23°С

Сфера застосування

Для стільниць

Термін твердіння

Три доби

Ступінь твердості

Середньої твердості

Товщина заливки

2-40 мм

Вам також може сподобатися…