Головна » Товари » Смола » SLAB-521 Blue » Смола епоксидна КЕ "Slab-521 Blue" синя 1,25 кг

Смола епоксидна КЕ “Slab-521 Blue” синя 1,25 кг

698 грн.

Комплект – синя смола 1 кг + затверджувач 0,25 кг,  для заливки тонкими шарами (до 1 см). Підфарбовування виконано за принципом лесуючого ефекту. Після однієї доби полімеризації виріб має ще крихкий стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності,

Категорії: ,

Характеристика Комплекту:
у складі КЕ «Slab-521 Blue»: компонент “1” – низькомолекулярна епоксидна смола, модіфікована монофункційнім хімічно-активним пластіфікатором; компонент “2” – модіфікований аміновий заверджувач на основі ціклоаліфатичного поліаміна.

Важливо! При тривалому зберіганні смола (компонент “1”) може помутніти та з’явитися осад, але при прогріванні прозорість відновлюється.

Зберігання:  зберігається в  оригінальних закритих  контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення.
Призначення: застосовується для покриттів як основний прозорий шар товщиною до 1см в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ» ; при лакуванні сухої деревини; просочення склотканини; при виготовленні сувенірної продукції, її  ламінації; в рукоділлі та хоббі; для полімеррозчинів.
Властивості продукту:  характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками, здатний твердіти при температурі від +15°С до +40°С.

З епоксидної смоли виготовляють предмети інтер’єру, сувенірну продукцію і меблі. Епоксидна смола не любить води, тому всі наповнювачі повинні бути сухими. Такі наповнювачі як тирса, крейда, і пісок найкраще просушити. Епоксидна смола не вбирає і не пропускає вологу, так само вона не вступає в реакцію з водою, вона не гниє, на ній не утворюється грибок. В ассортименті прозора епоксидна смола для обємної заливки. Найбільш популярні комплекти для товстих шарів: КЕ «Slab-431», КЕ «Slab-421». Для середніх шарів КЕ «Slab-621», для тонких – КЕ “Hobby-321”.

КЕ «Slab-521 Blue»: компонент "1" - низькомолекулярна епоксидна смола

Будь ласка, читайте статтю “Епоксидна смола та затверджувач – поради. Як працювати?” Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм. Товстими шарами даний комплект (композиція) не заливається – може закипіти, деформуватися. Вихід – заливати шарами по 5-10 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (25:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 25 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 2-3 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини. Час життєздатності – 25 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми намагаємося їх видалити направляючи струмінь гарячого повітря або розпилюючи КОРЕКТОР “Anti Bubble” над поверхнею пролитої композиції. Важливо не перегріти поверхню, тому що миттєво прискорюється реакція твердіння, а це може привести до кипіння та деформації, поверхневих дефектів. Але це не в повній мірі допомагає, тому потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в майстерні. Бажана оптимальна вологість 20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Компонент “2” цукрується при висиханні, перетворюючись у білий порошок, тому зберігати даний продукт в закритому вигляді, обмеживши доступ повітря. Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання. У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного затвердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною). Після однієї доби полімеризації виріб має ще крихкий стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! Для заливання товcтими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-431», КЕ «Slab-421» та середніми – КЕ «Slab-621».

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів.

Торгова марка

ТОВ «ЕПОКСІ УКРАЇНА»

Тип синтетичної смоли

Термоактивная

Вид синтетичної смоли

Епоксидна

Ступінь прозорості

Блакитна лесуюча

Навколишня температура

Від +15°С

Товщина заливки

0-10 мм

Час желатинізації, не менше

1 години

Затвердіння до максимальної жорсткості

7 днів

Колір

Синя

Кількість компонентів

Двокомпонентна

Сфера застосування

Для стільниць, Для сувенірної продукції

Вага

1,25 кг

Упаковка

Пластикова банка

Гарантійний термін

12 місяців

Країна виробник

Україна

Критерії

Популярна

Термін твердіння

20 годин

Ступінь твердості

Тверда