Головна » Товари » Смола » SLAB-521 » Епоксидна смола КЕ «Slab-521» вага 0,5 кг

Епоксидна смола КЕ «Slab-521» вага 0,5 кг

509 грн.

Особливості компаунду: відносно-прозорий затверджувач, використовується як основний тонкий (від 1 мм – до 1 см) шар, або як грунтовка. Первісний стан виробу – твердий, крихкий. Реакція супроводжується з помірним виділенням тепла! На поверхні виробу ймовірність появи білястої плівки, зморшок, пухирців в середині виробу. Здатний твердіти при температурі від +15°С.

Категорії: ,

Характеристика комплекту: у складі КЕ «Slab-521»: компонент “1” – низькомолекулярна епоксидна смола, модифікована монофункційним хімічно-активним пластифікатором; компонент “2” – модифікований аміновий затверджувач на основі  циклоаліфатичного поліаміна.

Зберігання:  зберігається в  оригінальних закритих  контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення, докладніше на slab.ua/garantiya/

Призначення: застосовується для покриттів як основний (не фінішний) відносно-прозорий шар товщиною до 1см в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ»при лакуванні сухої деревинипросочення склотканини; при грунтуванні, виготовленні сувенірної продукції, її  ламінації; в рукоділлі та хоббі; для полімеррозчинів.

Властивості продукту: КЕ «Slab-521» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Slab-521» здатний твердіти при температурі від +15°С до +40°С.

Важливо! При тривалому зберіганні смола (компонент “1”) може помутніти та з’явитися осад, але при прогріванні прозорість відновлюється.


При бажанні, ви можете самостійно виготовити перламутрову фарбу додаючи в компаунд ПЕРЛАМУТРОВІ ПІГМЕНТИ різних кольорів. У складі комплекту шістнадцять одиниць пігменту по 10мл. Перламутри: синій, золотий, жемчужний, сріблястий, бронзовий, шоколадний, графітовий, інтерферентний синій, винний, білий, мідний, зелений, інтерферентний золотий, фіолетовий. А також глітери ГАЛОГРАФІЧНІ: сріблястий та золотий.


Будь ласка, читайте статтю “Епоксидна смола та затверджувач – поради. Як працювати?” Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм. Товстими шарами даний комплект (композиція)  не заливається  – може закипіти, деформуватися. Вихід –  заливати шарами по 5-10 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме 25:100, де 100 гр – це компонент “1”, а 25 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 2-3 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини. Час життєздатності – 25 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування    компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми намагаємося їх видалити розпилюючи КОРЕКТОР “Anti Bubble” над поверхнею пролитої композиції. Важливо не перегріти поверхню, тому що миттєво прискорюється реакція твердіння, а це може привести до кипіння та деформації, поверхневих дефектів. Але це не в повній мірі допомагає, тому потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакуматор. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість  20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Компонент “2” цукрується при висиханні, перетворюючись у білий порошок, тому зберігати даний продукт в закритому вигляді, обмеживши доступ повітря. Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання. У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного затвердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною). Після однієї доби полімеризації виріб має ще крихкий стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! Для заливання товcтими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-701», КЕ «Slab-421» та середніми – КЕ «Slab-621».

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів.

З епоксидної смоли виготовляють предмети інтер’єру, сувенірну продукцію і меблі. Епоксидна смола не любить води, тому всі наповнювачі повинні бути сухими. Такі наповнювачі як тирса, крейда, і пісок найкраще просушити. Епоксидна смола не вбирає і не пропускає вологу, так само вона не вступає в реакцію з водою, вона не гниє, на ній не утворюється грибок. В ассортименті прозора епоксидна смола для об’ємної заливки.

Торгова марка

SLAB

Тип синтетичної смоли

Термоактивная

Вид синтетичної смоли

Епоксидна

Товщина заливки

0-10 мм

Навколишня температура

Від +15°С

Час желатинізації, не менше

30 хвилин

Затвердіння до максимальної жорсткості

7 днів

Кількість компонентів

Двокомпонентна

Сфера застосування

Для грунтовки, Для лакування, Для ремонту, Для склеювання, Для стільниць, Для сувенірної продукції

Вага

0,5 кг

Упаковка

В картонній коробці з інструкцією: дві пластикові каністри, кришки з прокладкою для запобігання протіканню рідини.

Гарантійний термін

12 місяців

Країна виробник

Україна

Вам також може сподобатися…