Головна » Товари » Смола » SLAB-521 » Епоксидна смола КЕ «Slab-521» вага 25 кг

Епоксидна смола КЕ «Slab-521» вага 25 кг

12 600 грн.

У складі комплекту – відносно-прозорий затверджувач! Використовується як основний тонкий (від 0 мм – до 1 см) шар, або як грунтовка. Первісний стан виробу – твердий, крихкий. Реакція супроводжується з помірним виділенням тепла! На поверхні виробу ймовірність появи білястої плівки, зморшок, пухирців в середині виробу. Здатний твердіти при температурі від +15°С.

 

Категорія:

Важливо! При тривалому зберіганні смола (компонент “1”) може помутніти та з’явитися осад, але при прогріванні прозорість відновлюється.

Характеристика комплекту: у складі КЕ «Slab-521»: компонент “1” – низькомолекулярна епоксидна смола, модифікована монофункційним хімічно-активним пластифікатором; компонент “2” – модифікований аміновий затверджувач на основі  циклоаліфатичного поліаміна.
Зберігання:  зберігається в  оригінальних закритих  контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення, докладніше на slab.ua/garantiya/
Призначення: застосовується для покриттів як основний прозорий шар товщиною до 1см в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ» ; при лакуванні сухої деревини; просочення склотканини; при виготовленні сувенірної продукції, її  ламінації; в рукоділлі та хоббі; для полімеррозчинів.
Властивості продукту: КЕ «Slab-521» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Slab-521» здатний твердіти при температурі від +15°С до +40°С.

З епоксидної смоли виготовляють предмети інтер’єру, сувенірну продукцію і меблі. Епоксидна смола не любить води, тому всі наповнювачі повинні бути сухими. Такі наповнювачі як тирса, крейда, і пісок найкраще просушити. Епоксидна смола не вбирає і не пропускає вологу, так само вона не вступає в реакцію з водою, вона не гниє, на ній не утворюється грибок. В асортименті прозора епоксидна смола для об’ємної заливки.

При бажанні, ви можете самостійно виготовити перламутрову фарбу додаючи в компаунд ПЕРЛАМУТРОВІ ПІГМЕНТИ різних кольорів. У складі комплекту шістнадцять одиниць пігменту по 10мл. Перламутри: синій, золотий, жемчужний, сріблястий, бронзовий, шоколадний, графітовий, інтерферентний синій, винний, білий, мідний, зелений, інтерферентний золотий, фіолетовий. А також глітери ГАЛОГРАФІЧНІ: сріблястий та золотий.

Будь ласка, читайте статтю “Епоксидна смола та затверджувач – поради. Як працювати?” Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм. Товстими шарами даний комплект (композиція) не заливається – може закипіти, деформуватися. Вихід – заливати шарами по 5-10 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (25:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 25 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 2-3 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини. Час життєздатності – 25 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми намагаємося їх видалити розпилюючи КОРЕКТОР “Anti Bubble” над поверхнею пролитої композиції. Важливо не перегріти поверхню, тому що миттєво прискорюється реакція твердіння, а це може привести до кипіння та деформації, поверхневих дефектів. Але це не в повній мірі допомагає, тому потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в майстерні. Бажана оптимальна вологість 20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Компонент “2” цукрується при висиханні, перетворюючись у білий порошок, тому зберігати даний продукт в закритому вигляді, обмеживши доступ повітря. Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання. У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного затвердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною). Після однієї доби полімеризації виріб має ще крихкий стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! Для заливання товcтими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-431», КЕ «Slab-421» та середніми – КЕ «Slab-621».

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів.

Ступінь прозорості

Умовно-прозора

Навколишня температура

Від +15°С

Критерії

Старт ціни

Сфера застосування

Для лакування, Для ремонту, Для склеювання, Для стільниць, Для сувенірної продукції

Термін твердіння

20 годин

Ступінь твердості

Тверда

Товщина заливки

0-10 мм

Вам також може сподобатися…