Головна » Товари » Смола » Slab-619 » Смола ювелірна KE "Slab-619" вага 0,315 кг

Смола ювелірна KE “Slab-619” вага 0,315 кг

419 грн.

Смола преміум сегменту. У складі прозорий затверджувач! Використовується для тонких шарів (від 0 мм – до 5 мм, локально до 2 см) або для ювелірних виробів. Первісний стан виробу – дуже твердий. Реакція супроводжується з виділенням тепла!  Здатний твердіти при температурі від +20°С.

Категорія:

Характеристика продукту: у складі КЕ «Slab-619»: компонент “1” – низькомолекулярна рідка епоксидна смола, модифікована трифункційним реактивним пластифікатором; компонент “2” – модифікована суміш циклоаліфатичних поліамінів.
Властивості продукту: КЕ «Slab-619» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Slab-619» здатний твердіти при температурі від +20°С до +30°С. Реакція супроводжується з мінімальним виділенням тепла!
Призначення: застосовується для покриттів як фінішний прозорий шар товщиною від 0 мм – до 5 мм, до 20 мм (локально) в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ»; при виготовленні сувенірної продукції, її ламінації; в рукоділлі, хоббі та ювелірній справі.

у складі КЕ «Slab-619»: компонент "1" - низькомолекулярна рідка епоксидна смолау складі КЕ «Slab-619»: компонент "1" - низькомолекулярна рідка епоксидна смола
Будь ласка, читайте статтю “інструкції. Як працювати?” Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм.

Товстими шарами даний комплект не заливається – може закипіти, деформуватися. Вихід – заливати шарами по 2-5 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (26:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 26 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 3-4 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини.

Час життєздатності – 20 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми їх видаляємо, розпилюючи над поверхнею виробу КОРЕКТОР “Anti Bubble”. Важливо не перегріти поверхню, тому що прискорюється реакція твердіння, а це призводить до кипіння, деформації, дефектів, зморшок. Потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор.

Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в майстерні. Бажана оптимальна вологість 20–30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок.

Компонент “2” цукрується при висиханні, перетворюючись у білий порошок, тому зберігати даний продукт в закритому вигляді, обмеживши доступ повітря.

Після однієї доби полімеризації виріб має ще крихкий стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! А для заливання більш товcтими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-431», КЕ «Slab-421» та  середніми шарами КЕ «Slab-621».

у складі КЕ «Slab-619» компонент "1" - низькомолекулярна рідка епоксидна смола

Ступінь прозорості

Прозора

Навколишня температура

Від +20°С

Сфера застосування

Для лакування, Для стільниць, Для сувенірної продукції, Ювелірна

Термін твердіння

20 годин

Ступінь твердості

Надтверда

Критерії

Популярна

Товщина заливки

0-5 мм

Вам також може сподобатися…