Головна » Товари » Смола » Slab-619 » Смола епоксидна Slab-619 вага 12,6 кг

Смола епоксидна Slab-619 вага 12,6 кг

6 690 грн.

Смола преміум сегменту. У складі прозорий затверджувач! Використовується для тонких шарів (від 1 мм – до 5 мм, локально до 2 см) або для ювелірних виробів. Первісний стан виробу – твердий, крихкий. Реакція супроводжується з виділенням тепла! На поверхні виробу ймовірність появи зморшок, пухирців в середині виробу. Здатний твердіти при температурі від +20°С.

Категорія:

Характеристика продукту: у складі КЕ «Slab-619»: компонент “1” – низькомолекулярна рідка епоксидна смола, модифікована трифункційним реактивним пластифікатором; компонент “2” – модифікована суміш циклоаліфатичних поліамінів.
Властивості продукту: КЕ «Slab-619» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Slab-619» здатний твердіти при температурі від +20°С до +30°С. Реакція супроводжується з виділенням тепла!
Призначення: застосовується для покриттів як фінішний прозорий шар товщиною від 1 мм – до 5 мм до 20 мм (локально) в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ»; при виготовленні сувенірної продукції, її ламінації; в рукоділлі, хоббі та ювелірній справі.

у складі КЕ «Slab-619»: компонент "1" - низькомолекулярна рідка епоксидна смолау складі КЕ «Slab-619»: компонент "1" - низькомолекулярна рідка епоксидна смола
Будь ласка, читайте статтю “інструкції. Як працювати?” Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм.

Товстими шарами даний комплект не заливається – може закипіти, деформуватися. Вихід – заливати шарами по 6-12 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (26:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 26 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 3-4 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини. Час життєздатності – 20 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми їх видаляємо, розпилюючи над поверхнею виробу КОРЕКТОР “Anti Bubble”. Важливо не перегріти поверхню, тому що прискорюється реакція твердіння, а це призводить до кипіння, деформації, дефектів. Потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в майстерні. Бажана оптимальна вологість 20–30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Компонент “2” цукрується при висиханні, перетворюючись у білий порошок, тому зберігати даний продукт в закритому вигляді, обмеживши доступ повітря. Після однієї доби полімеризації виріб має ще крихкий стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! А для заливання більш товcтими шарами рекомендуємо КЕ «Slab-431», КЕ «Slab-421» та середніми КЕ «Slab-621».

у складі КЕ «Slab-619» компонент "1" - низькомолекулярна рідка епоксидна смола

Ступінь прозорості

Прозора

Навколишня температура

Від +20°С

Сфера застосування

Для лакування, Для стільниць, Для сувенірної продукції, Ювелірна

Термін твердіння

20 годин

Ступінь твердості

Надтверда

Товщина заливки

0-5 мм

Критерії

Преміум сегмент