Головна » Товари » Смола » Slab-660 » Смола епоксидна KE "Slab-660" ультрафіолетостійка вага 0,62 кг

Смола епоксидна KE “Slab-660” ультрафіолетостійка вага 0,62 кг

459 грн.

Ultraviolet-resistant resin KE “Slab-660”.
Основна характеристика: як фінішний суперпрозорий шар (до 15 мм локально) шар при виготовленні слябів (стільниць), для біжутерії при виготовленні не об’ємних виробів. Первісний стан виробу після 1 дня полімеризації – крихке.
У цієї смоли є свої функції: матеріал стійкий до прямих УФ (сонячних) променів. Це дуже добре, коли потрібно виріб експлуатувати на вулиці, або проливати, клеїти на предмети, які знаходяться довго або постійно на світлі.
У складі комплекту – циклоаліфатична епоксидна смола і прозорий затверджувач.

Немає в наявності

Категорія:

Виготовлення «СЛЕБІВ» – одне з найбільш цікавих напрямків. Ця робота знаходиться на стику понять мистецтво і ремесло.
Характеристика продукту:
у складі КЕ «Slab-660»: компонент “1” – циклоаліфатична рідка епоксидна смола; компонент “2” – модифікована суміш циклоаліфатичних поліамінів. Зберігання: зберігається в оригінальних закритих контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення. Призначення: застосовується для надпрозорих покриттів як фінішний прозорий шар товщиною до 10 мм (до 15 мм – локально) в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ»; при лакуванні сухої деревини; просочення склотканини; при виготовленні сувенірної продукції, її ламінації; в рукоділлі та хоббі; для полімеррозчинів, для заливання світлодіодної стрічки.


Властивості продукту: КЕ «Slab-660» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Slab-660» здатний твердіти при температурі від +20°С до +40°С.

Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (24:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 24 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 3-5 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини. Час життєздатності – 35 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря (особливо коли змішування інтенсивне). Ми намагаємося їх видалити направляючи струмінь гарячого повітря або розпилюючи КОРЕКТОРА “Anti Bubble” над поверхнею пролитої композиції. Важливо не перегріти поверхню, тому що миттєво прискорюється реакція твердіння, а це може привести до кипіння та деформації, поверхневих дефектів. Але це не в повній мірі допомагає, тому потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість  20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Компонент “2” цукрується при висиханні, перетворюючись у білий порошок, тому зберігати даний продукт в закритому вигляді, обмеживши доступ повітря. Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання. У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного затвердіння зшивання буде краще, а поверхня  розділу – непомітною. Після однієї доби полімеризації виріб має ще крихкий стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! А для заливання тонкими шарами рекомендуємо КЕ «Hobby-321», КЕ «Slab-521»,  КЕ «Slab-619» та надшвидкий КЕ «Hobby-019».

Ступінь прозорості

Прозора

Критерії

Преміум сегмент

Ступінь твердості

Надтверда

Навколишня температура

Від +15°С

Сфера застосування

Для лакування, Для стільниць, Для сувенірної продукції, Ультрафіолетостійка, Ювелірна

Термін твердіння

Добу

Товщина заливки

0-10 мм