Головна » Товари » Смола » Slab-660 » Смола епоксидна KE "Slab-660" ультрафіолетостійка вага 2,48 кг

Смола епоксидна KE “Slab-660” ультрафіолетостійка вага 2,48 кг

1 405 грн.

Ultraviolet-resistant resin KE “Slab-660”.
Основна характеристика: як фінішний суперпрозорий шар до 10 мм( локально – до 15 мм) шар при виготовленні слябів (стільниць), для біжутерії при виготовленні не об’ємних виробів. Первісний стан виробу після 1 дня полімеризації – крихке.
У цієї смоли є свої функції: матеріал стійкий до прямих УФ (сонячних) променів. Це дуже добре, коли потрібно виріб експлуатувати на вулиці, або проливати, клеїти на предмети, які знаходяться довго або постійно на світлі.
У складі комплекту – циклоаліфатична епоксидна смола і прозорий затверджувач.

Немає в наявності

Категорія:

Виготовлення «СЛЕБІВ» – одне з найбільш цікавих напрямків. Ця робота знаходиться на стику понять мистецтво і ремесло.
Характеристика продукту:
у складі КЕ «Slab-660»: компонент “1” – циклоаліфатична рідка епоксидна смола; компонент “2” – модифікована суміш циклоаліфатичних поліамінів. Зберігання: зберігається в оригінальних закритих контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення. Призначення: застосовується для надпрозорих покриттів як фінішний прозорий шар товщиною до 10 мм (локально – до 15 мм) в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ»; при лакуванні сухої деревини; просочення склотканини; при виготовленні сувенірної продукції, її ламінації; в рукоділлі та хоббі; для полімеррозчинів, для заливання світлодіодної стрічки.


Властивості продукту: КЕ «Slab-660» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Slab-660» здатний твердіти при температурі від +20°С до +40°С.

Ступінь прозорості

Прозора

Критерії

Преміум сегмент

Ступінь твердості

Надтверда

Навколишня температура

Від +15°С

Сфера застосування

Для картин, Для лакування, Для стільниць, Для сувенірної продукції, Ультрафіолетостійка, Ювелірна

Термін твердіння

Добу

Товщина заливки

0-10 мм

Вам також може сподобатися…