Головна » Товари » Супутні матеріали » Барвники » 25 мл » Барвник «Hobby» чорний 25 мл
12 %
OFF

Барвник «Hobby» чорний 25 мл

170 грн.

Цього обєму пасти достатньо запігментувати 2,5 кг епоксидного компаунду. Щоб підфарбувати смолу можна використовувати найрізноманітніші способи. Тут практично немає ніяких обмежень. Важливою вимогою до пігментної пасти є повна відсутність реакції її з епоксидкою, а також стійкість кольору при змішуванні з основним матеріалом. Смола дозволяє додавати непрозорі пігменти у вигляді порошків або емульсій, якими є барвники Hobby.

Пропонуємо асортимент концентрованих непрозорих безводних пігментних паст для фарбування епоксидних смол. Наш “підрозділ добавок для лакофарбових матеріалів” виділився в окремий напрямок.

     

Наша спеціалізація – це комплексні поставки сировини для виробництва епоксидних, поліуретанових, органорозчинних і порошкових лакофарбових матеріалів.
Паста не погіршує характеристики міцності епоксидної смоли, якщо її допустима витрата 1-5% від маси епоксидного компаунда. Але буде помилкою вважати, що таким чином ви отримаєте фарбу (матеріал яким можна фарбувати, наприклад підлогу). Самої пасти (пігменту) тут недостатньо! Потрібно додати ще й сухий наповнювач (наприклад порошок-крейда) для непрозорості майбутнього виробу.

Унікальність матеріалу дозволяє втілити в життя різні креативні ідеї, а з появою можливості підфарбовувати смолу в різні кольори істотно розширилося поле діяльності майстрів-дизайнерів. Незважаючи на те, що по ряду причин багато хто воліє використовувати хендмейд, з’явився і наш “Магазин №1”, який торгує аксесуарами для виробів з епоксидки, серед яких певною категорією виступають спеціальні барвники «Hobby». Вони розроблені для подібних цілей і не мають жодного впливу на фізико-технічні показники матеріалу, при цьому залишаються досить стійкими в часі і дають прекрасний візуальний результат. Також  пропонується до продажу НАБІР барвників – 8 шт по 10 мл. У складі набору вісім кольорів по 10 мл: синій, жовтий, червоний, білий, зелений, чорний, фіолетовий і сливовий. 

Епоксидна смола використовується в якості основного компонента при виготовленні клейових розчинів, заливанні підлог, виробництві меблів. Відносно молодим напрямком вважається виробництво з смоли різних прикрас, біжутерії, сувенірів і ювелірних виробів. Рекомендуємо смолу ювелірну КЕ «Slab-419» вага 0,171 кг.

  Дозуючи кількість пігментного компонента, можна регулювати прозорість смоли і насиченість кольору. Концентрація пігменту, складає 0,5% від обсягу смоли (простими словами, для одноразового стаканчика це становить крапельку пасти на кінчику зубочистки) дає прозорий полімер з ледь помітним колірним відтінком. Розрахувати кількість добавки неможливо, тому рекомендується готувати пробний склад, щоб візуально оцінити його прозорість і колір. Але необхідно пам’ятати, що сприйняття сильно залежить від товщини залитого шару.
Прийнято розділяти барвники на два види – прозорі і непрозорі. Прозорими називають такі барвники, які забарвлюють смоли, але не замутнюють її, залишаючи пропускну здатність для променів світла. Після застигання смола виглядає, як кольорове скло. Непрозорі барвники викликають появу характерної матовості і інших ефектів, що впливають на пропускання світла.

 

Критерії

Популярна

Сфера застосування

Пігменти