Пропонується до продажу НАБІР барвників – 8 шт по 10 мл. У складі набору:синій, жовтий, червоний, білий, зелений, чорний, фіолетовий і сливовий. Щоб підфарбувати смолу можна використовувати найрізноманітніші способи. Тут практично немає ніяких обмежень. Важливою вимогою до пігментної пасти є повна відсутність реакції її з епоксидкою, а також стійкість кольору при змішуванні з основним матеріалом. Смола дозволяє додавати непрозорі пігменти у вигляді порошків або емульсій, якими є барвники Hobby.
Пропонуємо асортимент концентрованих непрозорих безводних пігментних паст для фарбування епоксидних смол. Наш “підрозділ добавок для лакофарбових матеріалів” виділився в окремий напрямок.
Наша спеціалізація – це комплексні поставки сировини для виробництва епоксидних, поліуретанових, органорозчинних і порошкових лакофарбових матеріалів.
Паста не погіршує характеристики міцності епоксидної смоли, якщо її допустима витрата 1-5% від маси епоксидного компаунда. Але буде помилкою вважати, що таким чином ви отримаєте фарбу (матеріал яким можна фарбувати, наприклад підлогу). Самої пасти (пігменту) тут недостатньо! Потрібно додати ще й сухий наповнювач (наприклад порошок-крейда) для непрозорості майбутнього виробу.
Унікальність матеріалу дозволяє втілити в життя різні креативні ідеї, а з появою можливості підфарбовувати смолу в різні кольори істотно розширилося поле діяльності майстрів-дизайнерів. Незважаючи на те, що по ряду причин багато хто воліє використовувати хендмейд, з’явився і наш “Магазин №1”, який торгує аксесуарами для виробів з епоксидки, серед яких певною категорією виступають спеціальні барвники «Hobby». Вони розроблені для подібних цілей і не мають жодного впливу на фізико-технічні показники матеріалу, при цьому залишаються досить стійкими в часі і дають прекрасний візуальний результат.
Епоксидна смола використовується в якості основного компонента при виготовленні клейових розчинів, заливанні підлог, виробництві меблів. Відносно молодим напрямком вважається виробництво з смоли різних прикрас, біжутерії, сувенірів і ювелірних виробів. Рекомендуємо смолу ювелірну КЕ «Slab-419» вага 0,171 кг.
Дозуючи кількість пігментного компонента, можна регулювати прозорість смоли і насиченість кольору. Концентрація пігменту, складає 0,5%від обсягу смоли (простими словами, для одноразового стаканчика це становить крапельку пасти на кінчику зубочистки) дає прозорий полімер з ледь помітним колірним відтінком. Розрахувати кількість добавки неможливо, тому рекомендується готувати пробний склад, щоб візуально оцінити його прозорість і колір. Але необхідно пам’ятати, що сприйняття сильно залежить від товщини залитого шару.
Прийнято розділяти барвники на два види – прозорі і непрозорі. Прозорими називають такі барвники, які забарвлюють смоли, але не замутнюють її, залишаючи пропускну здатність для променів світла. Після застигання смола виглядає, як кольорове скло. Непрозорі барвники викликають появу характерної матовості і інших ефектів, що впливають на пропускання світла.