Головна » Товари » Супутні матеріали » Флоки галографічні фр. 1 мм

Флоки галографічні фр. 1 мм

990 грн.

Флоками посипається ще липка поверхня епоксидної смоли (нанесена наливанням або фарбуванням). Цей прийом дозволяє створювати на поверхні оригінальний декоративний ефект і робить підлоги менш слизькими за рахунок з’являється рельєфу.

Переваги: висока ремонтна здатність і стійкість до зовнішніх впливів.

Флок має багато переваг перед іншими матеріалами. Він має високу стійкість до стирання, ударів, подряпин, легко оновлюється.

Покриття легко миється будь-якими миючими засобами, що не містять розчинників, і може застосовуватися у вологих приміщеннях. Частинки прилипають тільки до клейової основи, тому їх можна застосовувати навіть після остаточної обробки.

Надійність флока, як покриття.
Флокові покриття – це надійний матеріал, абсолютно «глухий» до механічних ударів. До речі подряпини і підвищена вологість йому теж не страшні. Тому естетичний зовнішній вигляд він зберігає навіть у ванній або санвузлах протягом років. При цьому флокові підлоги ідеально відмиваються миючими засобами від бруду, без пошкодження. А завдяки ідеально гладкій поверхні не накопичують пил. При пожежі флокові поверхні не підтримують горіння. При таких високих експлуатаційних умовах вони ідеальні для оформлення підлог на харчових виробництвах.