Головна » Товари » Супутні матеріали » Масло » Масло для дерева 0,9л, Вудекс Аква Вуд Оіл

Масло для дерева 0,9л, Вудекс Аква Вуд Оіл

368 грн.

Рідке масло Вудекс Аква Вуд Оіл для дерева може кольоруватися. Наприклад, з червонувато-коричневим пігментом. Воно по-різному проявляє свої властивості на різних породах дерева: на бук, наприклад, воно лягає з теплим червонувато-коричневим відтінком. Вудекс Аква Вуд Оіл, масло для дерева 2,7лДревесіна бука після обробки барвником маслом: колір добре підходить і навіть нагадує деревину вишні.
P.S. Майстри рекомендують столешні покривати маслом для деревини, в результаті чого поверхня стає матовою та на ній не так видно подряпини.

Категорія:

 WOODEX Aqua Wood Oil 

Вудекс Аква Вуд Оіл – масло для дерева. Перед обробкою необхідно обов’язково провести тестування – адже в разі неправильного вибору колір деревини може зіпсуватися. Важливо знати, що при роботі з будь-яким пігментованим маслом його необхідно добре перемішати перед використанням. Фарбувальні масла іноді виявляють невидиму раніше структуру деревини – в тому числі її дефекти і подряпини. Для того щоб результат не розчарував, необхідно приділити особливу увагу підготовці поверхні.

Разные породы древесины по-разному выглядят после обработки лазурью: слева – ель, справа – бук

Перед використанням олії деревину необхідно відшліфувати абразивом з розміром зерна не менше Р150. Для меблів з дерева листяних порід цей показник слід збільшити до Р180-240.

Як наносити Масло для дерева 0,9л, Вудекс Аква Вуд Оіл:
Тонким шаром на суху поверхню, попередньо очищену і відшліфовану. Для роботи знадобляться широкий пензлик і м’яка тканина без ворсу, щоб видалити надлишки складу після його повного всмоктування. Між першим і другим шаром обов’язково почекайте 20 хвилин, а після останнього повинно пройти приблизно 6 годин до повного висихання. Краще рішення для дерев’яних підлог і меблів – якісний віск або масло для дерева. Купити хороший продукт набагато раціональніше, ніж зіткнутися з неестетичними і непрактичними наслідками іншої декоративної обробки.