Головна » Товари » Супутні матеріали » Перламутри » Набір перламутрових барвників 16 шт

Набір перламутрових барвників 16 шт

789 грн.

Перламутровий пігмент надає виробу ніжність і якусь загадковість. При бажанні ви можете самі виготовити перламутрову фарбу додавши в прозору основу (наприклад, епоксидну смолу) ПЕРЛАМУТРОВІ ПІГМЕНТИ різних кольорів.

Робота майстра Михайла Дворського – https://www.youtube.com/watch?v=fZ4DUU32E4k

Немає в наявності

Категорія:

Перламутри для епоксидної смоли.

У складі комплекту шістнадцять одиниць пігменту по 10 мл орієнтовно. Перламутри: синій, золотий, жемчужний, сріблястий, бронзовий, шоколадний, графітовий, інтерферентний синій, винний, білий, мідний, зелений, інтерферентний золотий, фіолетовий. Глітери ГАЛОГРАФІЧНІ: сріблястий та золотий.

Пропонуємо вам асортимент домішок в епоксидну смолу. У створенні кожної прикраси з перламутром величезне значення має підбір вихідного матеріалу. Інтенсивність і багатобарвність райдужних переливів залежать від кута погляду на перламутрову пластину, і це необхідно враховувати при формуванні основи для камеї або кабошона. Ми пропонуємо:  перламутри порошкоподібні – синій, зелений, перловий та ін., асортимент представлений об’ємом 10 мл, 20 мл, 50 мл.

                         https://www.youtube.com/watch?v=fZ4DUU32E4k 

На фото – наливна епоксидна підлога з додаванням перламутрових пігментів: шоколад+графіт+золото.

Не бійтеся експериментувати і змішувати перламутрові пігменти. Можна отримати дуже цікаві і навіть у чомусь неповторні фактури. Наприклад, за допомогою спливаючого пігменту створюється ефект поверхневих тріщин з металевим блиском. А за допомогою утопленого глітера виходить іскристий блиск, який буде мерехтіти в цих тріщинах .

Теми, які можуть вас зацікавити:

Який барвник можна використовувати для епоксидної смоли?

перламутр

50 г

Сфера застосування

Перламутр

Вам також може сподобатися…