Перламутр мідь 20 г

80 грн.

Мідний перламутровий пігмент надає виробу ніжність і якусь загадковість. При бажанні ви можете самі виготовити перламутрову фарбу додавши в прозору основу (наприклад, епоксидну смолу) ПЕРЛАМУТРОВІ ПІГМЕНТИ різних кольорів.

Категорія:

Перламутри для епоксидної смоли.

Пропонуємо вам асортимент домішок в епоксидну смолу. У створенні кожної прикраси з перламутром величезне значення має підбір вихідного матеріалу. Інтенсивність і багатобарвність райдужних переливів залежать від кута погляду на перламутрову пластину, і це необхідно враховувати при формуванні основи для камеї або кабошона. Ми пропонуємо:  перламутри порошкоподібні – синій, зелений, перловий та ін., асортимент представлений об’ємом 10 мл та вагою 20 г, 50 г.

           

Не бійтеся експериментувати і змішувати перламутрові пігменти. Можна отримати дуже цікаві і навіть у чомусь неповторні фактури. Наприклад, за допомогою спливаючого пігменту створюється ефект поверхневих тріщин з металевим блиском. А за допомогою утопленого Гліттера виходить іскристий блиск, який буде мерехтіти в цих тріщинах .

Теми, які можуть вас зацікавити:

Який барвник можна використовувати для епоксидної смоли?

перламутр

50 г

Сфера застосування

Перламутр

Вам також може сподобатися…