Головна » Товари » Супутні матеріали » Розділювач для форм » Розділювач для форм "Silicone Hobby" 300 мл

Розділювач для форм “Silicone Hobby” 300 мл

198 грн.

СИЛІКОНОВЕ МАСТИЛО “Silicone Hobby” в аерозольній упаковці!  Рекомендуємо для змащування силіконових молдів або інших форм перед заливкою епоксидною смолою.

Розділювач “Silicone Hobby” використовується для відокремлення поліефірів, поліуретанів, епоксидів та інших ливарних матеріалів від форм (опалубки).
Призначення: “Silicone Hobby” для створення антиадгезійного покриття на поверхні форми, яке може служити для декількох вилучень з форми.
Спосіб застосування:

– Струсити балон протягом 1 хвилини
– Розпорошити невелика кількість складу на форму і розподілити чистою тканиною по всій поверхні, витримати 5-10 хвилин до висихання складу і располировать до блиску, використовуючи чисту м’яку тканину.

“Silicone Hobby” не містить жирів, має прекрасні ізолюючі та змащувальні властивості; Запобігає «прикипанню» гуми до металу, примерзанню і обмерзанню гумових ущільнювачів автомобільних дверей та люків; Має чудові водовідштовхувальні властивості за рахунок утворення полімолекулярного шару силікону; Володіє високою термічною стабільністю і витримує температуру +250 °С; Не змивається холодною і гарячою водою; Мастило антистатичне, не проводить електричний струм; Захищає від корозії, витісняє вологу і пил; Зовнішній вигляд: прозора безбарвна рідина. Температура застигання, °С: -62. Усуває скрип пластикових панелей, повзунів, ременів. Склад: силіконове мастило “Silicone Hobby”, пропан, ізобутан. Масова доля води не більше 0,004% Виготовлено на замовлення ТОВ “Епоксі Україна”. Адреса: м. Київ, вул. Автозаводська-83, (095) 574-67-62. ТУ У 24.6-31940579-001-2003

Запобіжні заходи: балон під тиском! Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів! Вогненебезпечно! Чи не розкривати і не спалювати балон після використання! Уникати впливу статичної електрики. При роботі застосовувати засоби індивідуального захисту шкіри рук (рукавички), органів дихання (респіратор) і очей (окуляри).

Критерії

Популярна

Вам також може сподобатися…