Головна » Гарантія

Гарантія

Незважаючи на порівняно невеликі гарантійні терміни зберігання епоксидних смол (1-2 роки), смола в щільно закритій тарі може зберігатися дуже довго. Точних даних у нас немає, але відомі випадки, коли смола зберігала всі свої властивості після 10-15-річного зберігання. І нам не відомі випадки, коли б смола втратила свої основні властивості тільки через тривале зберігання. Термін зберігання затверджувачів значно менше, активні затверджувачі дійсно не рекомендується використовувати після закінчення 1-2 років. Обов’язкова вимога зберігання затверджувача – герметично закрита тара. Не вживати всередину! Берегти від дітей!


Зберігати смолу необхідно в герметично закритих контейнерах при t 5 -25ºС окремо від затверджувача, цей продукт повинен зберігатися один рік від дати виготовлення. Термін придатності смоли – це умовний параметр. Виробник заявляє що термін придатності становить 12 місяців від дати виготовлення. Але практика показує, що після закінчення цього терміну смола як і раніше придатна. Ми думаємо, що вологість і зберігання при низьких температурах сприяє кристалізації смоли (обернення смоли в подобу загустілого меду, як би «зацукрувалася»). Часто це виглядає як білий осад.

    Необхідно відкрити кришку контейнера і нагрівати це відро (контейнер, каністру) до температури 50-60° C (не більше!) протягом кількох годин, періодично перемішуючи. Прозорість і всі інші колишні властивості смоли повністю відновляться. Заморожування смоли абсолютно нешкідливо.

Нагрівання можна виконати декількома способами: поставити контейнер зі смолою у відро з гарячою водою (50-60° C, не більше) або обережно направити на контейнер струю гарячого повітря з нагрівального приладу (побутовий фен, тепловентилятор).