Головна » Сертифікати та паспорт безпеки MSDS

Сертифікати та паспорт безпеки MSDS

Епоксидна смола широко застосовується в будівництві та оздоблювальних роботах, у виробництві клею, лаків, фарб, в харчовій промисловості, системах питного водопостачання та інших галузях господарства. Матеріал не підпадає під дію технічних регламентів тому не вимагає обов’язкової сертифікації та декларування. Перелік необхідних документів залежить від сфери використання продукту.

Види сертифікації

На відміну від ліцензування, яке мають проходити всі в обов’язковому порядку, сертифікація може бути як обов’язковою, так і добровільною.

Добровільна сертифікація

Проводиться на добровільних засадах виробником, діяльність якого не підпадає під перелік послуг, що підлягають обов’язковій сертифікації. Але наявність цього документа підвищує конкурентоспроможність його власника і говорить про його надійність.

Паспорт безпеки MSDS

Оскільки епоксидка має хімічний склад, для її виробництва, імпорту і реалізації потрібен паспорт безпеки MSDS. Це документ, в якому описуються властивості і характеристики матеріалу, його можливий вплив на здоров’я людини і навколишнє середовище, способи запобігання негативних ефектів і дії в критичних ситуаціях. Якщо виробник планує поставляти епоксидну смолу за кордон, йому буде потрібно паспорт безпеки MSDS. Він містить відомості про хімічну речовину і правила її безпечного використання в побуті або промисловості. ТОВ «ЕПОКСІ УКРАЇНА» – одна з небагатьох українських компаній, яка має відповідну документацію для відправки епоксидних компаундів за кордон.