Головна » Про нас » Питання від покупців

Питання від покупців

А яка якість вашої продукції?
Компанія «Епоксі Україна» реалізує якісну продукцію торгових марок “Slab” і “Hobby”, яка виробляється тільки з високоякісних матеріалів і компонентів і відповідає всім європейським стандартам. Ми пропонуємо низькомолекулярну епоксидну смолумодифіковану, тому всі наші комплекти сформовані на смолах з пластифікатором, що володіють достатньою еластичністю і пружністю (виписка з “інструкції”).

Чому ціни нижчі, ніж у конкурентів?
Ми закуповуємо продукцію оптом безпосередньо у виробника сировини і реалізуємо переважно онлайн. Немає необхідності в додаткових витратах на оренду торгових приміщень і утримання великого штату співробітників, тому виставляємо адекватну вартість за товар. Також покупцеві пропонується альтернативна ціна – ціна товару без упаковки – ціна при самовивозі з нашого магазину. І нарешті – ми виробники! Компанія «Епоксі Україна» займається виробництвом комплектів епоксидної смоли (компаундів) для ручного способу виготовлення ексклюзивних та екологічно чистих меблів в стилі Loft і предметів інтер’єру. Епоксидна смола надає виробам не тільки яскравий зовнішній вигляд, а також захищає від механічних пошкоджень, подряпин і від старіння, тим самим роблячи його довговічним і естетичним.
Процес виготовлення стільниць не такий простий, як здається! Все відбувається вручну, скрупульозно, поетапно, тому що ціна помилки досить велика, тому що немає другого шансу, якщо помилитися, результат – зіпсований виріб, якому дорога тільки на утилізацію. Виробництво “слебів” – одне з найбільш цікавих напрямків. Ця робота знаходиться на стику понять мистецтво і ремесло. Раді запропонувати вам свою продукцію і поради щодо її використання.

А як же гарантія і повернення?
Якщо Вам не підійде товар, Ви можете його прислати нам протягом 14 днів, і ми без проблем його обміняємо або повернемо гроші. Також надається гарантія 12 місяців від виробника, що закріплено  у публічному договорі Оферта.
Ну добре, а який у вас асортимент?
Завжди в наявності великий вибір комплектів епоксидної смоли, для того щоб наш клієнт міг вибрати саме те, що вимагає технологія виготовлення його виробу. Зазвичай ми запитуємо: “А для якої мети вам потрібна смола? Саме якою товщиної ви збираєтесь її наносити?”

А які витрати матеріалу?
Як визначити потрібну вам кількість композиції для заливки?! При товщині покриття 1 мм в середньому на 1 м2 витрачається 1 л (або 1,1 кг) замішаної композиції без домішок. У різних виробників це значення відрізняється. Така ж, приблизно, витрата матеріалу і при влаштуванні покриттів для стільниць. Наприклад питання замовника: “планую зробити щось вроді столу з епоксидної смоли але не знаю скільки її треба. Якщо наприклад стіл 1м х 1м та товщина смоли 1 см то скільки кг треба смоли та якої?” Ми відповідаємо: витрата композиції – орієнтовно 2,2 кг на 1 м кв дає товщину 2мм. Значить вам треба 11 кг композиції. Рекомендуємо застосувати комплект КЕ «Slab-421» або комплект КЕ «Slab-431» (на прикладі останньої роботи майстра Романа з м. Львів).