Головна » Робота Романа з м. Львів.

Робота Романа з м. Львів.

Майстер побажав не публікувати прізвище. Роман використовує комплект КЕ «Slab-431» для ТОВСТОГО шару – смола епоксидна вага 6,65 кг.

Дерев’яний піднос з епоксидною смолою стане вишуканим варіантом подачі напоїв, а також чудовим подарунком, зробленим своїми руками.

Нижче на фото – смола з додаванням люмінофору(посилання на відео –https://youtu.be/tKShPihvsys).

Цитата: “Підставочка під фрукти, або різні речі в залежності від того лакована, чи покрита харчовим маслом))). Тобто деревина покрита спец маслом для обробних дощок, яке допускає контакти з харчовими продуктами, може використовуватись навіть для подачі сирних (сухих) нарізок, або як декор з функцією зберігання дріб’язку (це при покритті на.смолою і лаком).”

https://youtu.be/pZ_Zoz8bPbs

У складі КЕ «Slab-431» компонент «1» – низькомолекулярна рідка епоксидна смола, модифікована біфункційним активним пластифікатором, може затверджуватися в умовах кімнатної t (23-28ºС), але бажано при підвищених температурах); компонент “2” – заверджувач на основі суміші простих поліамінів.

 https://youtu.be/ykQELmx3ot0

Стіл-ріка, з наповнювачем в епоксидній смолі!

         

 

Потрібно покласти дошки на рівну основу, у мене це лист дсп, при цьому сам лист-підставка повинен лежати суворо горизонтально; потім робиться обмежуюча опалубка, щоб смола не могла витекти; бортики також зробив зі смужок дсп, які промазав герметиком на стику з підставою і прикрутив саморізами.

Всі місця де зможе протекти смола ретельно залив герметиком, я використовую силікон; потім притиснув самі дошки струбцинами, і залишив на час, поки герметик не схопиться.

А також дуже симпатичний (“апетитний“) стіл з епоксидної смоли.

Повільно перемішуйте суміш дерев’яним шпателем протягом 3-5 хвилин, поки вона не стане повністю прозорою. Важливо ретельно перемішати затверджувач зі смолою, так як погано перемішана суміш може не затвердіти. Повільне перемішування зменшить кількість пухирів – чим швидше перемішувати, тим більше бульбашок повітря утворюється в епоксидці.

 

  https://www.youtube.com/watch?v=b-QeSrXarN8