Головна » Товари » Смола » SLAB-431 » Смола епоксидна КЕ "Slab-431" вага 6,65 кг

Смола епоксидна КЕ “Slab-431” вага 6,65 кг

4 315 грн.

У складі прозорий затверджувач та смола підвищеної міцності! Універсальний фінішний шар (від 2 мм – до 3 см; локально – до 5 см). Відносно-пластичний первісний стан виробу, не крихкий. Реакція супроводжується з мінімальним виділенням тепла в товстому шарі! Завдяки тривалому періоду твердіння – відсутні будь-які дефекти, а саме пухирці. Здатний твердіти при температурі від +22°С. Порада: приділити увагу на ретельне перемішування компонентів. Для влаштування прозорих наливних підлог.

Категорія:

Характеристика продукту:
у складі КЕ «Slab-431»компонент «1» – низькомолекулярна рідка епоксидна смола, модифікована біфункційним активним  пластифікатором, може затверджуватися в умовах кімнатної t (23-28ºС); компонент “2” – заверджувач на основі суміші простих поліамінів.

Призначення:  застосовується як основний прозорий шар товщиною до 3 см в меблевій промисловості (або до 5 см, заливаючи локально), а саме при влаштуванні стільниць – «СЛЕБІВ» або інших відносно-об’ємних виробів; також для влаштування прозорих наливних підлог.

Властивості продукту: КЕ «Slab-431» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками.

Зберігання:  зберігається в оригінальних закритих контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння.

Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення, або більше. З цього приводу докладніше в розділі Гарантія.

    

Також до вашої уваги фото та відео – робота Романа з м. Львів. Роман використовує саме цей продукт.


Часто клієнти цікавляться наявністю прозорих епоксидних матеріалів для влаштування наливних підлог. В даному випадку пропонуємо саме цей комплект КЕ “Slab-431”.  Але пам’ятайте – мінімальний строк твердіння – три доби!!! Потім набір міцності – 14 днів в теплому приміщенні.


Будь ласка, читайте статтю “Затверджувач та епоксидні смоли – інструкції. Як працювати?”. Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів, а саме: (33:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 33 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 3-5 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини.

Час життєздатності – 60 хвилин при температурі від +23°С до +28°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря,тому потрібні технічні засоби для роботи з компаундами, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Але реакція твердіння відбувається повільно – інколи декілька діб, тому пухирці мають можливість зникнути самостійно.

Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість 20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок.

Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в   незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання.

У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного твердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною).

Після 3 діб полімеризації виріб має ще відносно-пластичний стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом та витримки в умовах кімнатної температури (23-28ºС)!
Для заливання тонкими шарами рекомендуємо КЕ «Hobby-321, КЕ «Slab-521» та ювелірний компаунд КЕ «Slab-619».

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів.

КЕ «Slab-431» ТУ У 20.5-42072402-001:2019 Виробник: ТОВ “Епоксі Україна”, м. Київ, вул. Автозаводська-83, (095) 574-67-62

Ступінь прозорості

Прозора

Критерії

Ціна-якість

Навколишня температура

Від +22°С

Сфера застосування

Для наливної підлоги, Для стільниць, Для сувенірної продукції

Термін твердіння

Три доби

Ступінь твердості

Середньої твердості

Товщина заливки

2-30 мм

Вам також може сподобатися…