Головна » Про нас » Оплата та доставка

Оплата та доставка

Способи оплати

Безготівковий розрахунок на КАРТКУ Приватбанку! Можно з мінімальним авансом 100 грн., можно всю суму на картку (вам так дешевше). Були випадки “холостих” замовлень … КАРТКА Приватбанк 5169330519314311 ФОП ЛАВРЕНОВ А.О., офіційний платник єдиного податку, військового збору та СОЦІАЛЬНОГО Внеску. Прохання в призначенні платежу вказати прізвище! Є і КАРТКА Приватбанку 5363542091563230 ЛАВРЕНОВ А.О. – такий спосіб прискорює відправку вам товару, тому що на картку фізичної особи кошти надходять швидше – не залежно від дня тижня. А безпосередньо в корзині товару – оплата карткою Visa, Mastercard – LiqPay.НАЗВАНИЕ


Гарантія

ТОВ “Епоксі Україна” гарантує строк придатності матеріалів торгових марок “Slab” та “Hobby” – 12 місяців з дати виготовлення або більше (точніше на slab.ua/garantiya/)


Способи доставки

Повернення Товару  –  виписка з ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ

….6.1. Покупець має право на повернення Продавцеві непродовольчого товару належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на повернення товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі. Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю за оплату Товару. Перелік товарів, що не підлягають поверненню на підставах, передбачених у цьому пункті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

6.2. Повернення Покупцеві вартості товару належної якості здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених п. 6.1. Договору, чинним законодавством України…. – (ОФЕРТА)