Головна » Про нас » Шукаємо партнерів та дилерів!

Шукаємо партнерів та дилерів!

Вітаємо наших нових партнерів та вдячні всім хто приєднався до нашої команди. Ви вже встигли оцінити всі переваги роботи з нами в якості постачальника.


Розширюємо дилерську мережу і запрошуємо до співпраці! Компанія надає знижку своїм постійним представникам або посередникам по збуту, в тому числі й іноземним. Дилер – це юридична особа, яка має офіційне право на реалізацію продукції «Постачальника» на умовах, передбачених Договором. Забезпечуємо надійну доставку замовлень в будь-яку точку України. За детальною інформацією звертайтесь у відділ продажу.

Виписка з договору:

“2.1. Якщо загальна сума поставки від 15000 грн. до 25000 грн. (без ПДВ) – застосовується дилерська знижка першого етапу – 10%. Якщо загальна сума поставки перевищує 25000 грн. (без ПДВ) – виникає дилерська знижка другого етапу – 15% – сума, на яку зменшується ціна. Дилерська знижка третього етапу – 20%, залежить від асортименту поставки або якщо загальна сума поставки перевищує 60000 грн. (без ПДВ) та узгоджується шляхом додаткових переговорів та письмових домовленостей.”

Переваги співпраці з нами.

Економія: ми прямі постачальники, тому наші ціни на епоксидну смолу на порядок нижче, ніж на інших сайтах. На даному сайті в розділі СЕРТИФІКАТИ є супровідна документація до наших товарів, а також ВИСНОВОК СЕС УКРАЇНИ на компаунди – “Гігієнічний висновок”. Скоріше приєднуйтесь до нашої команди дилерів та отримайте найкращі ціни на продукцію!

Пропонуємо Вам стабільний і прибутковий бізнес у вашому регіоні! Наша компанія активно розвивається на всій території України. На вигідних умовах запрошуємо до співпраці будівельні та проектні організації, монтажні бригади по влаштуванню наливної підлоги з епоксидної смоли.