Головна » Портфоліо

Портфоліо

Якість починається тоді, коли робиш для себе! Ми впевнені що,  крафтові меблі з епоксидної смоли пройдуть випробування часом і важкими умовами експлуатації.

Приклади робіт. Будь ласка, дивіться!

ЕЛІТНІ АВТОРСЬКІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ
        

   

 

Стіл-річка з епоксидної смоли з’явився на ринку недавно, сьогодні вважається одним з найкрасивіших предметів меблів. Такі меблі  отримали свою назву через центральну вставку, що нагадує за формою і кольором струмок що тече, та мають вишуканий зовнішній вигляд, вони практичні. Їх використовують для обстановки приміщень, оформлених в стилі лофт, кантрі, індустріальному, модерн або класичному стилях. За призначенням слеби-столи можуть бути робочими, журнальними, барними стійками.

     

              

            

 

Меблі з епоксидної смоли виготовляються за індивідуальним замовленням. Ви отримуєте дійсно оригінальні і неповторні меблі, які мають шикарну текстуру деревини. Столи з епоксидної смоли цінують як твір мистецтва, в які майстер вкладає душу.

За посиланням, до вашої уваги останні роботи майстра Романа з м. Львів дуже симпатичний (“апетитний“) стіл з епоксидної смоли.