Головна » Портфоліо

Портфоліо

Якість починається тоді, коли робиш для себе! Ми впевнені що,  крафтові меблі з епоксидної смоли пройдуть випробування часом і важкими умовами експлуатації.

Приклади робіт. Будь ласка, дивіться!

         

ЕЛІТНІ АВТОРСЬКІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ
                       

    

 

Стіл-річка з епоксидної смоли з’явився на ринку недавно, сьогодні вважається одним з найкрасивіших предметів меблів. Такі меблі  отримали свою назву через центральну вставку, що нагадує за формою і кольором струмок що тече, та мають вишуканий зовнішній вигляд, вони практичні. Їх використовують для обстановки приміщень, оформлених в стилі лофт, кантрі, індустріальному, модерн або класичному стилях. За призначенням слеби-столи можуть бути робочими, журнальними, барними стійками.

     


Декоративна столешня під мийку!

  Морські камінці чудово підійдуть для декорування ваших виробів з епоксидної смоли: так Максим Семиволос додав своїм роботам трохи морської екзотики!       www.youtube.com/watch?v=ZRoI3Y0OfpU 

                    

       

Меблі з епоксидної смоли виготовляються за індивідуальним замовленням. Ви отримуєте дійсно оригінальні і неповторні меблі, які мають шикарну текстуру деревини. Столи з епоксидної смоли цінують як твір мистецтва, в які майстер вкладає душу.

За посиланням, до вашої уваги останні роботи майстра Романа з м. Львів дуже симпатичний (“апетитний“) стіл з епоксидної смоли.


Дерев’яна ваза та епоксидна смола КЕ “Slab-421”, робота майстра Олександра з м. Києва.


Кулон “Україна”. Робота майстра Віталія Кириченко … з винаходом епоксидної ювелірної смоли процес створення витончених прикрас став доступним.

Докладніше в портфоліо на hobby.kiev.ua.


До вашої уваги, крафтова столешня – робота майстра Олександра з м.Чернівці.