Головна » Існує ризик - недобросовісні продавці!

Існує ризик – недобросовісні продавці!

Купівля епоксидної смоли – які моменти необхідно враховувати? Епоксидні смоли доступні в більшості магазинів для дому, в спеціалізованих магазинах або в Інтернеті. Досвід показує, що покупка епоксидної смоли в Інтернеті є найдешевшим джерелом постачання. В принципі, також доступна вся високоякісна продукція, і вибір неймовірно великий для будь-яких цілей. Але існує ризик! Недобросовісні продавці смоли в інтернеті часто підсовують покупцям немодифіковані смоли, без маркування, без документів про якість і походження, наліплюючи тільки назву своєї торгової марки….. таким чином продають покупцеві фальсифікат. На наші запитання до конкурентів: “А яка марка (модель) смоли і затверджувача”, вони відповідають: “Ми продаємо смолу під своєю торговою маркою ХХХ!” А пересічного покупця цікавить не торгова марка “ХХХ“, а назва смоли і назва другого компоненту – затверджувача, з офіційними характеристиками.

Зазвичай, характеристики, пропорції вказані в інструкції, до того ж наполегливо рекомендується не порушувати технології, визначеної виробником.  Необхідно знати, що смоли навіть від одного виробника можуть відрізнятися технологією змішування компонентів, оскільки вони можуть мати різний склад. А в інтернеті “невідомийпродавець пропонує невідому смолу, часто з “невідомим затверджувачем” іншого виробника. Купуючи в “інтернет-магазині іграшок” смолу, довірливий покупець приречений на невдачу! Він не отримає професійної консультації і майже не має шансів повернути кошти за неякісний товар. Бо такого товару не існує. Тому горе-продавці і не можуть скласти офіційний рахунок на смолу. Бо що вони тоді впишуть у поле товару (номенклатура)? Неіснуючу назву? Такий товар підпадає під визначення ФАЛЬСИФІКАТ.


  Фальсифікована продукція –  виготовлена з порушенням технології або неправомірним використанням знака для товарів та послуг, чи копіюванням форми, упаковки, зовнішнього оформлення, а так само неправомірним відтворенням товару іншої особи.


Ми відповідаємо горе-продавцям: “Такого товару не існує! Будь ласка, надайте документи на смолу, як це вимагає Закон України Розділ II, ПРАВА СПОЖИВАЧІВ ТА ЇХ ЗАХИСТ“.

Стаття 4. Права та обов’язки споживачів

1. Споживачі під час укладення, зміни, виконання та припинення договорів щодо отримання (придбання, замовлення тощо) продукції, а також при використанні продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на:

Абзац перший частини першої статті 4 в редакції Закону № 122-IX від 20.09.2019}

1) захист своїх прав державою;

2) належну якість продукції та обслуговування;

3) безпеку продукції;

4) необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію державною мовою про продукцію, її кількість, якість, асортимент, її виробника (виконавця, продавця) відповідно до Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”;


А смола не зовсім дешевий матеріал, і це швидко спокушає людей купувати найдешевші продукти цього ринку. З нашого досвіду, однак, це зазвичай не найкраща ідея, оскільки ці продукти не тільки шкідливі для здоров’я (вони містять розчинники та випаровуються під час затвердіння), але й не мають оптимальної якості. Тому існує ризик того, що суміш смоли не затвердіє повністю або її буде важко змішувати. Крім того, ці продукти часто не стають кристально чистими, але мають злегка жовтуватий колір з самого початку, який протягом годин під впливом сонячних променів збільшується до чітко вираженого жовтого тону.


Висновок: на ринку епоксидної смоли більшість товарів порушують Закон України Розділ II, ПРАВА СПОЖИВАЧІВ ТА ЇХ ЗАХИСТ.