Головна » Товари » Смола » HOBBY-221 Pour » Наливна підлога KE «Hobby 221-Pour»

Наливна підлога KE «Hobby 221-Pour»

594 грн.

Надійне довговічне покриття яке забезпечує гідроізоляцію, не потребує особливого догляду. Застигає епоксидна підлога протягом 20-24 годин при t 25 °C. Безпечне зносостійке покритя, відмінне дизайнерське рішення. Ціна за 1 кг (у т.ч. тара) при замовленні комплекта вагою 6 кг.

Ззовні епоксидна наливна підлога дуже схожа на лінолеум, а на дотик нагадує гладку плитку: монолітну, рівну, без швів і зазорів. Рекомендована фахівцями оптимальна товщина покриття для житлового приміщення – 1,5-2 мм. При замовленні від 25 кг – суттєва знижка.

Категорія:

Компаунд епоксидний «Hobby 221-Pour» – епоксидна пігментована наливна підлога, призначена для фінішного покриття (товщиною 2 мм) підлоги в приміщеннях. Ціна за 1 кг у т.ч. тара при умові придбання комплекту 6 кг. Продукт поставляється у металевих та пластикових контейнерах по 2л, 5л. Виробник: ТОВ “ЕПОКСІ УКРАЇНА”. Технічні умови ТУ У 20.5-42072402-001:2019. Наливна підлога буває різних кольорів, серед відтінків переважають нейтральні спокійні тони – салатовий, сірий, бежевий, світло-коричневий.

Завдяки широкій кольоровій гаммі за таблицею RAL можна дивувати цікавими дизайнерськими рішеннями цього покриття.


Часто клієнти цікавляться наявністю прозорих епоксидних матеріалів для влаштування наливних підлог. В даному випадку пропонуємо КЕ “Slab-431”. Але строк твердіння – три доби!!! Потім набір міцності14 днів в теплому приміщенні.


Наші фахівці, з досвідом не менше 20 років роботи в цій галузі, нададуть професійну допомогу у вирішенні Ваших завдань пов’язаних з виконанням робіт з нанесення полімерних покриттів. Для обробки поверхні і додання їй гладкості обов’язково потрібна епоксидна грунтовка глибокого просочення КЕ «Slab-521» або КЕ “Hobby-321”.

А вартість та терміни нанесення самого покриття (як послуги) – суворо індивідуальні та залежать від конкретного замовлення. Замовлення приймаються із будь-яких регіонів України.

Виконуємо роботи з влаштування наливних підлог по всій Україні. Досвід роботи – 20 років. Договір, гарантія, консультації, можливий інженерний супровід у разі виконання робіт вашою бригадою!

Наливна або самовирівнювальна підлога – відмінний варіант для сучасної квартири або заміського будинку. Такі підлоги екологічні, прості в облаштуванні. Застосовують наливну підлогу (ще їх називають рідким лінолеумом) як звичайне покриття на підлогу, тільки з дуже великим терміном експлуатації (40 і більше років!). На наливну підлогу не потрібно класти якесь інше покриття. Така підлога сама по собі гарна, переливається, блищить і відрізняється великою рівністю. Наливна підлога не має характерних для керамічної плитки швів, а значить, більш гігієнічна, її простіше мити.

Якщо донедавна епоксиду наливну підлогу можна було побачити тільки в промислових приміщеннях та іноді в житлових, то зараз наливне покриття – ефектний елемент дизайну не лише ванни, а й кухні, коридору чи залу. І це тому, що наливна підлога – не лише надійне і безпечне зносостійке покритя, а й відмінне дизайнерське рішення.

Підготовка поверхні. При нанесенні будь-якого полімерного покриття дуже важливо правильно підготувати основу. Від підготовки поверхні залежать всі властивості майбутньої підлоги, а також відсутність на ній дефектів (здуття, шорсткості). Основою для наливної підлоги може бути не тільки бетон, а й дерево, і керамічна плитка. А на пісчані стяжки пілоги наносити наливне епоксидне покриття дуже ризиковано, існує ймовірність відриву і вздуття, в наслідок малої міцності основи.

Ступінь прозорості

З пігментом

Сфера застосування

Для наливної підлоги

Термін твердіння

Добу

Ступінь твердості

Середньої твердості

Навколишня температура

Від +20°С

Товщина заливки

0-5 мм

Вам також може сподобатися…