Головна » Товари » Смола » SLAB-421 » Смола епоксидна КЕ "Slab-421" вага 1,28 кг
9 %
OFF

Смола епоксидна КЕ “Slab-421” вага 1,28 кг

798 грн.

У складі комплекту прозорий затверджувач! Використовується як основний шар, для товстих виробів (від 2 мм – до 4 см). Відносно-пластичний первісний стан виробу, не крихкий. Реакція супроводжується практично без виділення тепла! Завдяки тривалому періоду твердіння – відсутні будь-які дефекти, а саме пухирці. Здатний твердіти при температурі від +23°С. Порада: приділити увагу на ретельне перемішування компонентів.

Категорія:

Характеристика продукту: у складі КЕ «Slab-421» компонент «1» – низькомолекулярна епоксидна смола,
модифікована монофункційним хімічно-активним пластифікатором та компонент “2” – затверджувач на основі суміші простих поліамінів.

Призначення: застосовується як основний прозорий шар товщиною до 4 см (локально –  більше) в меблевій промисловості, а саме при влаштуванні стільниць – «СЛЕБІВ» (СТОЛИ З ЦІННИХ СОРТІВ ДЕРЕВИНИ, АВТОРСЬКІ МЕБЛІ РУЧНОЇ РОБОТИ) або інших відносно-об’ємних виробів. Властивості продукту: КЕ «Slab-421» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками.

Гарантія slab.ua/garantiya/

Будь ласка, читайте статтю “Затверджувач та епоксидні смоли – інструкції. Як працювати?”. Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм.Пропорція змішування вказана на тарі компонентів, а саме: (28:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 28 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 5-10 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 2 хвилин.

Час життєздатності – 90 хвилин при температурі від +23°С до +28°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря,тому потрібні технічні засоби для роботи з компаундами, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Але реакція твердіння відбувається повільно – інколи декілька діб, тому пухирці мають можливість зникнути самостійно.

Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість 20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок.

Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання.

У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного твердіння зшивання буде краще, а поверхня розділу – непомітною).

Після 3 діб полімеризації виріб має ще пластичний стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом та витримки в умовах кімнатної температури (23-28ºС)! Для заливання тонкими шарами рекомендуємо  КЕ «Slab-521», КЕ «Hobby-321», ювелірний компаунд КЕ «Slab-619» та надшвидкий КЕ «Hobby-019″.

                 

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів.

Ступінь прозорості

Умовно-прозора

Критерії

Старт ціни

Навколишня температура

Від +23°С

Сфера застосування

Для стільниць

Термін твердіння

Три доби

Ступінь твердості

Середньої твердості

Товщина заливки

2-40 мм

Вам також може сподобатися…