Головна » Товари » Супутні матеріали » Глітер » Глітер галографічний золотий - 80 грам

Глітер галографічний золотий – 80 грам

240 грн.

Глітер – це розсипчасті, дрібно нарубані золоті галографічні блискітки, що мають найширший спектр застосування в творчості, макіяжі і манікюрі, в рукоділлі, в поліграфії. Виробляється глітер шляхом подрібнення золотої фольги і перетворюється в сяючі часточки надзвичайної краси.

Як користуватися глітером?

Місця, які майстер бажає прикрасити глітером спочатку необхідно покрити епоксидним компаундом, клеєм або фарбою, присипати блискітками, дочекатися повного висихання і змести залишки глітера пензлем. Під виріб, яку збираєтеся прикрасити глітером, рекомендовано підкласти аркуш паперу – це не тільки з метою економії блискіток і можливості використовувати їх повторно, а й для спрощення процесу збирання після творчості. При бажанні глиттер можна зміцнити, покриваючи зверху безбарвним лаком.

Вироби з глітера:

Глітером можна прикрасити що завгодно і виготовити масу найкрасивіших виробів своїми руками, наприклад милі шпильки ручної роботи, для яких необхідно придбати основи для шпильок і визначиться з матеріалами для декору. Це можуть бути намистини або квіточки, невагомий фатин або розкішні атласні стрічки, а потім прикрасити бажані елементи за допомогою глітера.

Сфера застосування

Глітер

Вам також може сподобатися…