Головна » Товари » Супутні матеріали » Коректор Anti Bubble » Коректор "Anti Bubble" для епоксидної смоли
12 %
OFF
Ends in 1669841999

Коректор “Anti Bubble” для епоксидної смоли

223 грн.

Коректор-спрей для епоксидної смоли “Anti Bubble” ефективно видаляє бульбашки з поверхні незатвержденого компаунду, сприяє вирівнюванню поверхні. Сумісний з усіма матеріалами для виробництва стільниць та влаштування підлогових покриттів на основі епоксидної смоли. Безпосередньо перед використанням струснути балончик кілька разів.

Не токсичний! При попаданні на шкіру – не завдає шкоди!

Виписка з Інструкції: … на деяких комплектах епоксидної смоли після твердіння утворюються дефекти – зморшки, які утворилися в результаті нерівномірної полімеризації компаунду (деякі ділянки поверхні мали вищу температуру ніж сусідні) з причини неякісного вимішування або застосування прогріву від тепловентилятора, відкритого полум’я. В даному випадку краще було б застосувати коректор “Anti Bubble”.

  • Номінальний обсяг: 150 мл
  • термін зберігання: необмежений
  • покращує деаерацію
  • підвищує гладкість підсилює глянець
  • сприяє вирівнюванню

Застосування: розпорошується відразу після нанесення на не затверджену поверхню епоксидної смоли при наявності великої кількості бульбашок і нерівностей, так само при поганому вирівнюванні компаунду (перед використанням струснути балончик кілька разів). Коректор для епоксидної смоли “Anti Bubble” рівномірно розпилювати з відстані 25-30 см. Не залишати необроблені ділянки. Зберігання та транспортування: зберігати в прохолодному, сухому і провітрюваному приміщенні далеко від джерел вогню, нагрівальних приладів та інших джерел тепла. Оберігати від ударів і дії прямих сонячних променів. При зберіганні не допускається деформування балона. Не токсичний! При попаданні на шкіру – не завдає шкоди!