Головна » Універсальність епоксидної смоли

Універсальність епоксидної смоли

Велика перевага епоксидної смоли в тому, що вона надзвичайно універсальна. Матеріал досить міцний і легко чиститься. Якщо його змішати з кольоровими пігментами або металізованими пігментами, ви зможете досягти захоплюючих дух творів мистецтва з неповторною яскравістю та глибиною. Смолу можна використовувати для створення красивих картин, а також чудових унікальних предметів, таких як декоративні меблі, наприклад, епоксидні річкові столи або красиві прикраси.

Епоксидна смола використовується не тільки в мистецтві – вона також широко використовується в промисловості, ремісництві, моделюванні та будівництві човнів. Нарешті, але не менш важливо, дуже сучасні та елегантні підлогові покриття також можуть бути виготовлені з епоксидної смоли.

Resin Art – смоляне мистецтво.

Ви завжди хотіли бути креативними та створювати власні твори мистецтва чи живопису, але уникали зусиль? Або ви не дуже талановиті в класичному живописі чи малюванні? Ви теж любите сюрпризи та непередбачуване? Тоді смоляне мистецтво може стати для вас найкращим!

Не варто використовувати полотна для мистецтва смоли. Полотна занадто нестійкі і занадто тонкі для досить важкої смоли і забезпечують, щоб смола збиралася посередині і провисала. Також не слід використовувати дуже пористу поверхню, яка може вбирати смолу. Найкраще використовувати дерев’яну поверхню. Зрозуміло, це слід підготувати.

 

P.S. За останні роки використання епоксидної смоли значно зросло, і на це є причина – численні позитивні властивості цього матеріалу.