Головна » Допомагаємо знайти потрібний продукт

Допомагаємо знайти потрібний продукт

Купівля епоксидної смоли – які моменти необхідно враховувати!

Епоксидні смоли доступні в більшості магазинів для дому, в спеціалізованих магазинах або в Інтернеті. Досвід показує, що покупка епоксидної смоли в Інтернеті є найдешевшим джерелом постачання. В принципі, також доступна вся високоякісна продукція, і вибір неймовірно великий для будь-яких цілей. Недобросовісні продавці смоли в інтернеті часто підсовують покупцям немодифіковані смоли, без маркування, без документів про якість і походження, наліплюючи тільки назву своєї торгової марки….. таким чином продають покупцеві фальсифікат.
Смола не зовсім дешевий матеріал, і це швидко спокушає людей купувати найдешевші продукти цього ринку. З нашого досвіду, однак, це зазвичай не найкраща ідея, оскільки ці продукти не тільки шкідливі для здоров’я (вони містять розчинники та випаровуються під час затвердіння), але й не мають оптимальної якості. Тому існує ризик того, що суміш смоли не затвердіє повністю або її буде важко змішувати. Крім того, ці продукти часто не стають кристально чистими, але мають злегка жовтуватий колір з самого початку, який протягом годин під впливом сонячних променів збільшується до чітко вираженого жовтого тону.

В розділі “Інструкції” міститься інформація про те “Які бувають смоли (компонент 1)”.

Яку епоксидну смолу я повинен використовувати для свого проекту?

В принципі, це завжди питання врахування властивостей матеріалу. Якими вони є в рідкому стані і в затверділому?
Смола для лиття з низькою в’язкістю: якщо смола є рідкою рідиною, тобто малою в’язкістю, її називають «ливарною смолою». Ця досить водяниста консистенція важлива для того, щоб матеріал також міг досягти останньої тріщини або отвору у формі. Зазвичай він має набагато більший час роботи і твердне лише через 12-24 години. Завдяки більш тривалому часу реакції виділяється набагато менше тепла, тому більші кількості і товсті шари можна наносити за один раз.
Епоксидна смола високої в’язкості. З іншого боку, в’язка, в’язка епоксидна смола має консистенцію, що нагадує мед. Цей продукт, також відомий як “ламінуюча смола” або “смола для мистецтва”. Залежно від виробника, його можна заливати лише на висоту прибл. 1 – 2 см. В холодну пору року з такою смолою важко працювати – вона не тіче як рідина, а  накладається шпателем. Це дуже не зручно!
З іншого боку, густу смолу зазвичай не слід заливати товщиною більше 1 см. Через більш густу консистенцію бульбашки повітря виходять погано. В середині тари компонента “1” залишається багато матеріалу, який не зливається без примусових заходів (нагрівання).

Інтернет-магазин slab.ua пропонує епоксидні компаунди з низькою в’язкістю  «ливарну смолу». Наприклад:

для заливання товстим шаром 2 – 40 ммhttps://slab.ua/smola/?filters=tolshhina-zalivki[268] 

для заливання шаром 2 – 30 мм https://slab.ua/smola/?filters=tolshhina-zalivki[266]

для заливання середнім шаром 0 – 20 мм https://slab.ua/smola/?filters=tolshhina-zalivki[260]

для заливання шаром 0 – 10 мм – https://slab.ua/smola/?filters=tolshhina-zalivki[258]

для грунтування – https://slab.ua/smola/?filters=sfera-primeneniya[304]

Рекомендуємо звернутись за консультацією до менеджера з продажу. Ми завжди готові піти вам назустріч, допомогти у потрібний момент. Наші менеджери проконсультують вас у будь-яких питаннях.

Час обробки.

Одним з найважливіших моментів є час обробки (час життя), також відомий як відкритий час. Він визначає, як довго зі смолою можна працювати після змішування двох компонентів. У певний момент смола починає густішати або грудкуватись, і її не слід обробляти далі – вона не вирівнюється і не може бути забарвлена ​​рівномірно. Можуть залишитись дефекти на поверхні виробу.