Головна » Товари » Смола » SLAB-460 » Смола епоксидна KE "Slab-460" ультрафіолетостійка 1,34 кг

Смола епоксидна KE “Slab-460” ультрафіолетостійка 1,34 кг

1 099 грн.

У складі KE “Slab-460” прозорий затверджувач + ультрафіолетостійка смола преміум сегменту для фінішного шару від 2 мм – до 3 см (локально до 4 см). Відносно-пластичний первісний стан виробу, не крихкий. Реакція супроводжується з мінімальним виділенням тепла; відсутні будь-які дефекти, а саме пухирці. Здатний твердіти при температурі від +22°С. Порада: приділити увагу на ретельне перемішування компонентів. Полімеризаціямінімум три доби в теплому приміщенні.

Немає в наявності

Категорія:

Основна характеристика: застосовується для покриттів як фінішний ультрафіолетостійкий надпрозорий шар товщиною від 2 мм до 30 мм (локально до 40 мм) в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць; при виготовленні сувенірної продукції; в рукоділлі, хоббі та ювелірній справі. Первісний стан виробу після 3 діб полімеризації – відносно-пластичний.
У цього компаунду є свої функції: матеріал стійкий до прямих УФ (сонячних) променів. Це дуже добре, коли потрібно експлуатувати виріб на вулиці, або проливати, клеїти на предмети, які знаходяться довго або постійно на світлі.
У складі комплекту КЕ «Slab-460» – циклоаліфатична епоксидна смола і прозорий затверджувач. Комплекти сформовані з урахуванням пакування в картонні коробки – 1,34 кг (у т. ч. затверджувач і упаковка для відправки Новою Поштою).
Властивості продукту: КЕ «Slab-460» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо – і хімічною стійкістю, гарними діелектричними показниками, ультрафіолетостійкістю. КЕ «Slab-460» здатний твердіти при температури від +22°С до +40°С.
Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм.
Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (34:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 34 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 3-4 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини. Час життєздатності – 40 хвилин за температури від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми видаляємо їх, направляючи струмінь гарячого повітря або розпилюючи над поверхнею КОРЕКТОР “Anti Bubble”. Важливо не перегріти поверхню, тому що прискорюється реакція твердіння, а це призводить до кипіння, деформації, дефектів. Потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шарі. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в майстерні. Бажана оптимальна вологість 20-30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “у масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Після трьох діб полімеризації виріб має ще відносно-пластичний стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (22-25 ºС)!
Зберігання: зберігається в закритих оригінальних контейнерах за температури 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення, або більше (смола і затверлжувач не псуються, так як при тривалому зберіганні за температури нижче 25 ° C допускається оборотний процес загустіння, помутніння і кристалізації, що відновлюється  при нагріванні до 100 ° С до відновлення прозорості і плинності).

Ступінь прозорості

Прозора

Критерії

Преміум сегмент

Навколишня температура

Від +22°С

Сфера застосування

Для наливної підлоги, Для стільниць, Для сувенірної продукції, Ультрафіолетостійка, Ювелірна

Термін твердіння

Три доби

Ступінь твердості

Середньої твердості

Товщина заливки

2-30 мм

Вам також може сподобатися…