Головна » Товари » Смола » SLAB-419 » Смола ювелірна КЕ «Slab-419» вага 0,171 кг

Смола ювелірна КЕ «Slab-419» вага 0,171 кг

277 грн.

У складі прозорий затверджувач + смола найвищої якості! Універсальний фінішний шар (від 2 мм – до 3 см, локально до 4 см) або для ювелірних виробів. Відносно-пластичний первісний стан виробу, не крихкий. Реакція супроводжується мінімальним виділенням тепла в товстому шарі! Відсутня більшість дефектів, великих пухирців. Бездоганна поверхня. Твердіє три доби при температурі від +22°С. Порада: приділити увагу на ретельне перемішування компонентів. Не для грунтування!

Категорія:

Вага комплекту КЕ «Slab-419» – 0,171 кг. У його складі: компонент “1” має вагу 0,125 кг та компонент “2” має вагу 0,046 кг.
Характеристика продукту: у складі КЕ «Slab-419»: компонент “1” – низькомолекулярна рідка епоксидна смола, модифікована трифункційним реактивним пластифікатором; компонент “2” – затверджувач на основі суміші простих поліамінів.
Властивості продукту: КЕ «Slab-419» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Slab-419» здатний твердіти при температурі від +20°С до +30°С. Реакція супроводжується з мінімальним виділенням тепла!
Призначення: застосовується для покриттів як фінішний прозорий шар товщиною від 2 мм до 40 мм в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць – виготовленні «СЛЕБІВ»; при виготовленні сувенірної продукції, її ламінації; в рукоділлі, хоббі та ювелірній справі.
Будь ласка, читайте статтю “Затверджувач та епоксидні смоли – інструкції. Як працювати?”. Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм.
Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (36,5:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 36,5 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 3-4 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини.

Час життєздатності – 40 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря. Ми їх видаляємо, направляючи струмінь гарячого повітря або розпилюючи над поверхнею КОРЕКТОР “Anti Bubble” . Важливо не перегріти поверхню, тому що прискорюється реакція твердіння, а це призводить до кипіння, деформації, дефектів. Потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакууматор. Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість  20–30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок.

Після трьох діб полімеризації виріб має ще пластичний стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)!  Відомий факт – підвищення температури в приміщенні прискорить терміни твердіння!

Зберігання:  зберігається в  оригінальних закритих контейнерах при температурі 5 -25ºС окремо від джерела загоряння. Строк придатності: 12 місяців з дати виготовлення, але зазвичай більше, докладніше на slab.ua/garantiya/.

Попередження: може викликати алергічну шкіряну реакцію. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками. Слід звернути увагу на дотримання заходів безпеки при роботі з затверджувачем, а саме забезпечити вентиляцію в приміщенні, використовувати індивідуальні засоби захисту дихальних шляхів та шкіряних покривів. КЕ «Slab-419» ТУ У 20.5-42072402-001:2019
Виробник: ТОВ “Епоксі Україна” м. Київ, вул. Автозаводська-83, (095) 574-67-62.

Оптично-прозорі (ювелірні) епоксидні компаунди в останні кілька років отримали широке поширення в біжутерії, виробництві сувенірів, оригінальних стільниць, ручок ножів і т.д. Їм присвячено багато публікацій, зокрема, в яких детально обговорюється, який чудовий матеріал з’явився в руках майстрів і його потенційні можливості. Прозора як лід епоксидна смола, може використовуватися як об’ємне глянсове покриття (з ефектом «лінзи»), при заливці в форму приймати будь-який заданий вид, прекрасно забарвлюється, гнеться в певних умовах.


А скільки всякого різного можна в ньому помістити: висушені квіти, листочки, комахи, бісер, камінчики, гліттер, логотипи і фірмові знаки, годинникові механізми, фігурки та ін. Кілька десятків фото і відео, майстер класів навчать всім технологічним тонкощам.

Ступінь прозорості

Прозора

Критерії

Популярна

Навколишня температура

Від +22°С

Сфера застосування

Ювелірна

Ступінь твердості

Середньої твердості

Термін твердіння

Три доби

Товщина заливки

2-30 мм

Вам також може сподобатися…