Головна » Товари » Смола » Slab-621 » Епоксидна смола КЕ «Slab-621» вага 0,6 кг

Епоксидна смола КЕ «Slab-621» вага 0,6 кг

596 грн.

У складі прозорий затверджувач! Використовується як основний, для середніх товщин (від 1 мм – до 2 см, локально до 4 см) шар. Первісний стан виробу – твердий, крихкий. Реакція супроводжується з мінімальним виділенням тепла! На поверхні виробу ймовірність появи білястої плівки, зморшок, пухирців в середині виробу. Здатний твердіти при температурі від +20°С.

Категорії: ,

Характеристика продукту:
у складі КЕ «Slab-621»: компонент “1” – низькомолекулярна епоксидна смола, модифікована монофункційним  хімічно-активним пластифікатором; компонент “2” – затверджувач – модифікована суміш циклоаліфатичних поліамінів.

Призначення: застосовується для покриттів як основний прозорий шар товщиною до 2 см в меблевій промисловості: а саме при влаштуванні стільниць, виготовленні «СЛЕБІВ»; при виготовленні сувенірної продукції, її ламінації; в рукоділлі та хоббі; для полімеррозчинів, для просочення склотканини.

Властивості продукту: КЕ «Slab-621» характеризується високою адгезією до металів, скла, бетону, а також механічною міцністю, тепло-, водо- і хімічною стійкістю, хорошими діелектричними показниками. КЕ «Slab-621» здатний твердіти при температурі від +20°С до +40°С.

Будь ласка, читайте статтю “Епоксидна смола та затверджувач – поради. Як працювати?” Реакція між компонентами незворотня, наполегливо рекомендуємо спочатку потренуватися на невеликих пробних зразках – вибрати оптимальну для Ваших цілей технологію. У разі помилки – смола буде зіпсована.

Витрати композиції – 2,2 кг на 1 м кв отримаєте товщину виробу 2 мм. Пропорція змішування вказана на тарі компонентів. А саме: (20:100), де 100 гр – це компонент “1”, а 20 гр – компонент “2”. Змішувати компоненти протягом 3-5 хвилин. Бажано перелити в нову чисту ємність та знов перемішати протягом 1 хвилини.

Час життєздатності – 45 хвилин при температурі від +20°С до +25°С. Після змішування компонентів присутня велика кількість пухирців повітря (особливо коли змішування інтенсивне). Ми намагаємося їх видалити розпилюючи КОРЕКТОР “Anti Bubble” над поверхнею пролитої композиції. Важливо не перегріти поверхню, тому що миттєво прискорюється реакція твердіння, а це може привести до кипіння та деформації, поверхневих дефектів. Але це не в повній мірі допомагає, тому потрібні технічні засоби для заливки, особливо коли мова йде про товсті шари. Наприклад, професіонали застосовують вакуматор.

Також на якість майбутнього виробу впливають умови навколишнього середовища: температура в приміщенні, наявність пилу та комах, вологість повітря в  майстерні. Бажана оптимальна вологість  20– 30%. Щільності компонентів різні, відповідно співвідношення “по масі” і “за обсягом” будуть різними. Ця обставина – часта причина помилок. Компонент “2” цукрується при висиханні, перетворюючись у білий порошок, тому зберігати даний продукт в закритому вигляді, обмеживши доступ повітря.

Існує поширена помилка, що якщо взяти затверджувача більше норми, то затвердіння відбудеться швидше. Насправді надлишок одного з компонентів, так і залишиться в незатвердженому стані між вузлами молекулярної сітки, знижуючи фізико-механічні характеристики епоксидного полімеру, його хімстійкість і стійкість до нагрівання.

У процесі затвердіння компаунд проходить три стадії. Перша – рідкофазна стадія (життєздатність). Далі триває стадія гелеутворення. Композиція стає більш непрацездатною, зростає липкість і, врешті-решт, переходить в еластичний стан ( “гумову фазу”). Якщо потрібна підзаливка новим шаром – проводити саме в цей період (в результаті спільного затвердіння зшивання буде краще, а поверхня  розділу – непомітною.

Після однієї доби полімеризації виріб має ще крихкий стан, а після 7-денного періоду – основний набір міцності, після 14 днів – повний набір, за умов працювання з компаундом в умовах кімнатної температури (20-25 ºС)! Для заливання тонкими шарами рекомендуємо  КЕ «Hobby-321», КЕ «Slab-521»,  КЕ «Hobby-101».

Торгова марка

SLAB

Вид синтетичної смоли

Епоксидна

Навколишня температура

Від +20°С

Товщина заливки

0-20 мм

Термін твердіння

Добу

Кількість компонентів

Двокомпонентна

Спосіб дії затверджувача

Холодний

Сфера застосування

Для ремонту, Для стільниць, Для сувенірної продукції

Вага

0,600 кг

Упаковка

Пластикова банка

Гарантійний термін

12 місяців

Країна виробник

Україна

Ступінь твердості

Тверда

Вам також може сподобатися…